Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lázasodott már be így a gyereked?

Lázasodott már be így a gyereked?

Figyelt kérdés

Semmi baja nincs.Nem köhög,nem folyik az orra,nem fáj semmilye.Jó kedvű,ugyanúgy szaladgál,játszik,eszik,iszik mint mindig.Csak lázas!Reggel kezdtük hőemelkedéssel,kapott egy Germicidet,attól lement 36,7-re.Most estére viszont felment 38,2-re,de annak sem volt semmi jele,úgy kellett bevadászni,hogy le tudjam fektetni :) 22 hónapos

Segitsetek,mitől lehet?


2011. jan. 14. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
nem jön a foga? Nekünk akkor szokott láz lenni
2011. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen, nyáron, akkor kb. 13 hónapos volt a kisfiam. 3 napos láz a betegség neve, a doki (vagy nem tudta) nem mondta, h ez a baja, csak a netes leírásokból jöttünk rá. 3 nap alatt elmúlt, kúppal lejjebb tudtuk vinni a lázat.
2011. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk vírusfertőzés okozta. Magas láz, semmi más tünet. mivel 39 felett volt, mentünk orvoshoz: kis pöttyök voltak a torkában. 3 napig volt láza -38 és 39 között ingadozott- de semmi más baja nem volt. Nem kapott gyógyszert se, csak lázcsillapítót.
2011. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
18 foga van,még sose lázasodott be róla. A 3 napos lázon már egyszer átmentünk 14 hónapos volt,az lehet többször is?
2011. jan. 14. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
22.21-es vagyok: nem tudom, hogy lehet-e többször a 3 napos láz.
2011. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek 2 hete kb. torokgyulladása volt. 38 fokos láznál még jókedvűen jött-ment, annyiból vettem észre hogy gond lehet, hogy bágyadtabb lett úgy estefelé. Aztán megnéztem a tarkóját, és a lázmérés már 39-et mutatott (levonva). Aztán ent fel 40re is. Fogzás max, hőemelkedést okoz. Nálunk vírus okozta torokgyulladás volt, amint írtam is.
2011. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, a 3 napos láz többször is lehet! Nekünk már 2x volt és volt egy napos láz is. A vírusfertőzések ilyenek. Jönnek-mennek.. :)
2011. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akut herpeszvírus fertőzés is okozhatja, ilyen tünetekkel jár az első fertőződés, aztán csak a herpeszhólyagok jelennek már csak meg később. az emberek 95%-a átfertőződik.
2011. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy ha rendesen átesett a gyermek a lázon, a végén pedig megjelentek a kiütések, akkor utána már nem fog még egyszer beleesni, mert védett lesz.

Szerintem ez másmilyen láz lesz, ha már átesett a 3 naposon.

2011. jan. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!