Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Élettani sajátosság a 26hónapo...

Élettani sajátosság a 26hónaposamnak, hogy állandóan csapkod, fejel, ütöget, piszkál. Vagy mi rontottunk el valamit?

Figyelt kérdés

az még csak normális,hogy elalváskor bizdergál,de hogy szabályosan nagyra nyitott szájjal rohan felénk és harapni akar,vagy jön és fejelgeti a lábam....

kisfiú,és nyáron született tesója.ő még nem bántja,csak minket.azt hiszi játék.


2011. jan. 17. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp se élettani.
2011. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy élettani sajátosság lenne. Az enyém 27 hónapos és soha nem csinált ilyet és a 3 nagy se. Ne engedjétek, hogy ütögessen, harapjon, mert később nagyon nehezen fog leszokni róla! az, hogy alvás előtt "bizdergál", az más, ő úgy néz ki, így tud ellazulni.
2011. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát, ha a dacoskodást élettaninak vesszük, meg hogy féltékeny hogy kistesó van, akkor legyen élettani. de azért mert az, azért nektek nem kell hagyni. szép finoman de annál határozottabban (vagyis midnen alkalommal megakadályozni rövid magyarázat mellett, cirkusz kerülendő) meg kell vele értetni hogy ez nem helyes viselkedés. persze emellett rengeteg figyelem és szeretet jár neki. hidd el, 26 hsóan már pontosan tudja, hogy ez nem játék. direkt csinálja, így fejezi ki a frusztrációját és felhívja magára a figyelmet.
2011. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam (21 hónapos) csak akkor fejelget (földet),vagy üti a fejét amikor hisztizik,és akkor is csak finoman,nehogy fájjon neki.Erre a doki és a védőnő is azt mondta,hogy teljesen normális,majd abbahagyja.De ő nem verekszik,és minket sem bánt,csak így vezeti le a feszültséget.
2011. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először nevettetek a harapdáláson, egyéb dolgain? Mert ha igen, akkor most nem hiszem, hogy érti, miéet nem vicces már...tiltsd és reagàlj ugyanugy, mikor ezt csinálja, lássa rajtad, hogy idegesít. Abba fog maradni. 27 hós a fiam. Csak apát harapja, a lábàt, kezét, mert apa röhög rajta, viháncol vele. Engem nem mer megharapni, mert tudja, hogy nagyon mérges vagyok miatta.
2011. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy apa eleinte megengedte neki,hogy bokszoljon bele...stb.én akkor sem,sőt mindig mondom neki,hogy nem szabad,mert fáj anyának.abban a pillanatban abba is hagyja,de aztán újra kezdi.már próbáltam hogy ráhagyom,vagy megszidom...semmi haszna.
2011. jan. 17. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!