Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » B6 injekció kúrát írt elő az...

B6 injekció kúrát írt elő az orvos 2,5éves kisfiamnak. Tényleg szájon át adjam neki? még mondta is, hogy rossz íze lesz, a gyógyszertárban meg váltig állította a gyógyszerész, hogy ezt majd az orvos adja be.

Figyelt kérdés
2naponta kell adnom, szájon át, rossz íze lesz, meg büdös.ezeket mondta az orvos.akkor most bátran adjam, vagy hívjam fel még azért újra megkérdezni?
2011. jan. 19. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, még nincs akkora gond, hogy injekciózni kelljen a kicsit. Ezért írta az injekciót és mondta, hogy szájon át add. Sok olyan injekció van, ami így is beadható. Legegyszerűbb pl. a Calcimusc. Amikor a lányomon kijött a gyógyszerallergia a védőnő tanácsára vettem a patikában... ott nekem is mondták, hogy majd az orvos adja be, ezért nem adnak hozzá tűkel.... Pedig csak megitatni kellett vele... A kisfiad vérszegény?
2011. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk a kislányomnak B6-ot adni, de nem kúraszerűen,hanem utazás előtt,mert hányni szokott az autóban,és ugye a B6 hányinger ellen is javasolt.Szóval mi gyümilébe tesszük,mert tényleg rossz íze van,és így meg szokta inni.Mi általában egy fél ampullát adunk egyszerre,de gondolom nálatok az orvos előírta az adagolást.Nyugodtan add neki,ha az orvos úgy rendelte,akkor 2 naponta.
2011. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi, igazad van calcimusc-ot is kapott már szájon át (ezt ő amikor megvan fázva írja fel az orvos)

hát nem olyan jó evő, nem vagyok vele megelégedve, bár az orvos szerint jó "húsban van".92cm és 12kg.szóval ezért írta fel,étvágy csinálónak.

2011. jan. 19. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen szájon át kell adni neki, de készülj fel nagyon rossz íze van.

Bár ezt még nem hallottam, hogy étvágyjavítónak adják. Mindig tanul ujjat az ember.:-D

2011. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy kanálnyi tömény málnaszörpbe tettem.megette :)
2011. jan. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!