Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye nem baj ha a 9 éves...

Ugye nem baj ha a 9 éves lányom ilyen filmeket néz?

Figyelt kérdés
Az apja tegnap megmutatta neki a Hair c. filmet. Nagyon tetszett neki, és azóta már megnézte mégegyszer. Próbálta énekelni a benne lévő számokat is. Bár ez még mindig semmi ahoz képest, hogy a másik kedvenc filmje a Sweeney Todd. Azt pedig a bátyjával nézte meg. Azt mondja, hogy neki főleg a zenék és a ruhák tetszenek neki mindkét filmből. Amúgy még Gyűrűk ura és Star wars rajongó a lány. Nem sokszor tv-zik, inkább olvas meg kézimunkázik, de ezeket a filmeket nagyon szereti. Ugye nem hat ez majd ki a lelki fejlődésére?
2011. jan. 20. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

11 éves fiam is SW rajongó.

Mostanában filmek körül a Made in Hungária a kedvence.

Mondjuk ezt a Sweeney Todd-ot nem ismerem, de mit most megnéztem rókla aport-on, hát nem tudom..lehet ezt ne kellen még néznie.


Amúgy én 9-10 évesen Onedin családot néztem:-)))

2011. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
beszélgettem vele a Sweeney Toddról (huhh nekem elég volt belőle bőven a filmbemutatója is, mert nem szeretem az ilyen alkotásokat). Azt mondta, hogy nagyon szépek benne a zenék, és őt nem ijesztette meg egyáltalán, inkább meghatódott a szomorú jeleneteken.
2011. jan. 20. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Én láttam a Swenney Todd-ot és nem kell tartanod tőle, hogy rossz hatással van a fejlődésére.

Tényleg nagyon szép zenék vannak benne és az alap történet is elég drámai. A sok véres jelenet pedig inkább humorosan van benne előadva.

Szerintem neked is érdemes lenne megnézned és akkor nem is aggódnál.

2011. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hétévesem Hairt énekel és a lelke totál rendben van. Úgy tűnik, rokonlelkek a lányoddal. Csak ne kössük az orrára mondjuk a Sodomy fordítását, ráér még megtudni. Ja, és azon imádkozom időnként, hogy a suliban se kezdje el énekelni (az a kedvence :)
2011. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:))

az enyém már egyre ügyesebben énekelgeti a számokat belőle. :D Kicsit énis aggódok, hoyg mi lesz ha a suliba kezd rá. Bár tankcsapdát szoktak a barátnőjével énekelni.. szóval ez már csak hab a tortán :D

2011. jan. 22. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!