Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma le "picikézték" a lányom,...

Ma le "picikézték" a lányom, ami bevallom nem esett annyira jól, mert 1 hónap múlva 3 éves, és elnézve a többi gyermeket valóban elég kicsi, tiétek mekkora?

Figyelt kérdés
Lánykám 95cm és 12,3kg, abszolút nem egy vasgyúró alkat..
2011. nov. 8. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem egyátalán nem kicsi. Az én lányom egyvasgyúró, ő 105 cm és 18 kiló, viszont nem kövér, kis husi. Nem kicsi a kislányod nyugi. Barátnőm kislánya 1 héttel fiatalabb az enyémnél, ő kicsi!! (80 cm, 11 kg)

Nem kell mással foglalkozni!

2011. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Kisfiam még cak 20 hónapos,90 cm és 15 kg.
2011. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

a lányom 3,5 éves, pont akkorka, mint a Te lányod, kedves kérdező

igaz, nem egy nagy darab, de mi is alacsonyak és vékonyak voltunk ennyi idősen, aztán lett két szép szál ember belőlünk az apukájával. a lányunkat nem foglalkoztatja ez a dolog, minket sem, majd megnő. Van az ovis csoportban 1 fejjel magasabb is nála, de senkit nem érdekel. Te se foglalkozz vele, teljesen felesleges, attól nem fog megnyúlni hirtelen.

2011. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Lányom 5 éves 100cm-körül van van,nem tudom pontosan,mert most megyünk státuszra,de kb ennyi lehet,és 15 kiló.
2011. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Pont most voltunk 3 éves stétuszon: 98 cm, 13,4 kg.
2011. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4 éves múlt 104cm és 15 kg.

Vékony alkatú,de már elfogadtam,egy időben engem is zavart,ha valaki,azt mondta rá,hogy milyen sovány,de már nem érdekel...még mindig jobb,mintha dagi lenne!!! :-)

2011. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Az enyémet mindig lepicikézik, mondjuk ő tényleg nem tartozik a nagyobbak közé. 28 hónaposan 88 cm és 11 kg. Szerintem 3 évesen nem lesz akkora mint a tied.

Engem is idegesít, hogy lepicikézik, de engem azért idegesít, mert állandóan ez a téma mindenkinél és már nagyon unalmas. Bezzeg ha egy nagyobb termetű gyereket ledagadtoznak, vagy leóriásoznak az persze egyből kiveri a biztosítékot az anyukánál. Az egyik barátnőm kislánya mondjuk rá, tényleg dagadt. Ő mondhatja az én lányomra, hogy vékonyka meg picike, de ha én azt mondanám az övére hogy husi, akkor egyből megsértődne. Én meg fogadjam el mindenki véleményét.

2011. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egyáltalán nem pici,sőt..az én kisfiam múlt héten töltötte a hármat, 95 cm és 13 kiló:) szóval lány létére a tied nem pici!
2011. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%

Ugyan dehogy picike miért kéne egy lánynak hatalmasnak lennie? :)

Szerintem pont jó lehet:)

Én csajosom 2.5 éves 91 cm és 13 kiló szerintem 3 évesen talán pont akkora lesz mint a tied (centire)

Még sose picikézte le senki.

Mondjuk nekem csak a fiammal összehasonlítva "pici"dehát a fiúk átlagban nagyobbak már csecsemőnek is.

A fiam 2 évesen volt 95 cm, 3 évesen 102 most 4 éves és 108. Amúgy az ovis csoportjában a fiúk között átlagos vagy inkább kisebb.

2011. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

4 lesz a kisfiam jövő hónapban, 100cm és kb 14 kiló. Elég kis vékonyka, viszont az alkatához képest hosszú kezei és lábai vannak. A tesója 2 lesz, ő tényleg kis picike, általában 1-1.5 évesnek nézik. Bár ő vasgyúró, de nagyon kis törpe. :)

Szerintem a lányod abszolút nem pici, teljesen átlagos méretű.

2011. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!