Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Calcimusc injekciót tényleg...

Calcimusc injekciót tényleg úgy kell meginni? A papírján nem írják, hogy így is lehet. Teába bele lehet keverni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, de szerintem ne rakd teába, csak simán itasd meg vele, és utána igyon rá teát.
2011. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én picike vízbe tettem.
2011. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,úgy kell meginni/megitatni a babával,én ivólébe szoktam beletenni vagy teába is lehet,ahogy te irtad.Az én gyerekeim is megittak jó pár ampullával,ugyanis sajna hajlamosak a hurutra és akár légcső vagy gégehurut esetén ez az egyik gyógyszer.A te babádnak miért kell szednie?
2011. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit furcsáltam, de így már oda merem adni neki:) Kapott egymás után 2 üveg antibiotikumot, de nem ment le a genny a mandulájáról, most meg tele van az egész teste pöttyökkel. Azt mondta a doki allergiás reakció a mandulán lévő flekk miatt. Hát remélem mostmár helyrejön, 2 hete kínlódunk!
2011. jan. 21. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a gyerek orvos hogy teába vagy este a tejbe keverjem bele a kicsimnek!
2011. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, ezt így szokták, ha otthoni használatra írják fel. Már én is ittam sokszor, meg a fiamnak is kellett már adni. Teába szoktam keverni, de vízbe is lehet, nem igazán van íze.
2011. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!