Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól adtatok gyermeketekne...

Mikortól adtatok gyermeketeknek fekete teából főzött teát?

Figyelt kérdés
Persze hígra főzöttre (pl: 1 literhez 1 filtert gondoltam. Azért érdekel, mert jobban ízlik a lányomnak a saját részemre főzött fekete tea, mint a gyermek teából készült.
2011. jan. 21. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem adtam még nekik (5 évesek), de volt olyan, hogy megkóstolták az enyémet, szerencsére nem ízlett nekik. De ha jó hígra főzöd, és nem adod neki rendszeresen, akkor nem lehet gond.
2011. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem adok rendszeresen csak néha kér 2 éves.

egyébként a macikávé v. sima tej párti vagyok.

2011. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tejet egyáltalán nem iszik a lányom, a macikávé, kakaó, karamell stb.. sem ízlik neki.
2011. jan. 21. 14:16
 4/15 anonim ***** válasza:

OFF:

Valaki megmondaná nekem mi az a macikávé? Nagyon sok helyen hallottam itt, de nem tudom mi az :)

2011. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem te is ittál ilyet gyerekkorodban, ha máshol nem az oviban, suliban:-))

2011. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 éves múlt és ő is inkább az én teámat itta, így kipróbáltam a TEEKANNE gyümölcsteát, nagyon finom sokkal jobb ,mint bármelyik tea és nyugodtan adható kisgyerekeknek. Nálunk most nagy sláger lett ez a tea ,jó ,mert este is adhatom neki.
2011. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát én nem vacakoltam, nekünk nagyon korán jött a fekete tea. Még a gyerekorvosunk mondta, hogy a kórházban is fekete tea van, jól felhígítva, semmi baja nem lesz tőle a gyereknek. Meg régen nem volt ez ennyire túlspirázva. Igaz, én inkább lefőztem nekik egy nagy kondérban és mi is azt ittuk, mint hogy ezeket a granulátumos hippes gyerekteát oldjam fel. Mi egyébként alapból rengeteget teázunk, van itthon mindenféle fekete, gyümölcs, rooibos, zöld, stb. ilyen-olyan ízesítéssel. Arra figyelek, hogy délután lehetőleg már ne fekete teát igyanak.
2011. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm. (én nem tudtam mi az a macikávé) nem emlékszem hogy ittam, legalább is a dobozára, lehet ha innék emlékeznék rá. :) Majd veszek a kislányomnak, mennyivel jobb ez mint a Nesquik???
2011. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kávé ízű, nem kakaó. Ennyi. :)
2011. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a kórházban az újszülötteknek koffeint adnának (feket teában több van, mint a kávéban), ott max cukros víz van.
2011. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!