Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól adtatok gyermeketekne...

Mikortól adtatok gyermeketeknek fekete teából főzött teát?

Figyelt kérdés
Persze hígra főzöttre (pl: 1 literhez 1 filtert gondoltam. Azért érdekel, mert jobban ízlik a lányomnak a saját részemre főzött fekete tea, mint a gyermek teából készült.
2011. jan. 21. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Neked nem ízlenek a gyümölcsteák? Én sosem voltam teás, csak mióta megszülettek a gyerekeim, és mikor már teázhattak, kerestem, hogy ne fekete teát igyanak, de nem is akartam már nekik Mecsek, se instant babateát adni. Így találtam meg a Pickwick gyümölcsteát. Az koffeinmentes. Igaz, én teát csak szomjoltásra iszok, én kávézom élénkítésre. De így csak egy féle teát kell főzzek, és mindenkinek jó. Szerintem próbáld ki.

Mi a variációsat vesszük, így nem minden nap ugyanazt az ízűt isszák. Szeretik mindet.

2011. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem hogy a kórházban az újszülötteknek koffeint adnának (feket teában több van, mint a kávéban), ott max cukros víz van."


nem adnak az újszülötteknek 'koffeint', de kórházban nem csak újszülött gyerekek vannak. azt a badarságot honnan szedted, hogy több a koffein a fekete teában, mint a kávéban? bár ha 1 liter teát állítok szembe 1 csésze kávéval, akkor lehet, hogy igazad van. ja, ha megnyugtat, aprókorodban te is fekete teát kaptál, kérdezd meg anyukádat.

2011. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én sem "tökölök".Az én teámat issza.Általában fekete teát iszom,de ízesített zöldteát is szoktam csinálni.1 l-be 2 filtert teszek.Én nagy teás vagyok.Mi iszonyú ritkán iszunk üdítőt,beleértve a rostosokat is.

Nem csak teát iszik,hanem vizet is,reggelire meg tejet v. kakaót.A lányom bölcsis,iszik mást ott eleget(gyümilé,macikávé és sajnos instant teát is adnak nekik,legalábbis az étlapon így van írva).

Én nem vettem észre,hogy a teának bármilyen élénkítő hatása lenne rá.

2011. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is nagy teások vagyunk.Mi a zöld teát szeretjük nagyon.

Vegyél Pickwick Fruit Amour teát.Én is ezt adom a 22 hónapos lányomnak.

Koffeinmentes. [link]

2011. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 22. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!