Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges hogy azért ébred...

Lehetséges hogy azért ébred éjjel a lányom / lassan 2 éves/ mert nappal sokat alszik? Ti ébresztenétek?

Figyelt kérdés
Már fél 13-kor letettem aludni és még alszik. Minden így megy, 2 óra a minimum amit alszik nap közben. De éjjel kel legalább 1x. Szerintetek hogy van ez?
2011. jan. 21. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Felkelt már? Én felkeltettem volna finoman úgy 3 körül. Tényleg gond lehet az esti alvásnál az, ha túlságosan kipiheni magát napközben.
2011. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiam 3 órát is alszik nappal, mégis alszik éjjel simán...
2011. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom egyáltalán nem alszik, mégis kel éjjel 1-5 alkalommal is, pedig a dackorszakig nagyon szépen aludt. Azóta nem. 2 éves és 2 hónapos.
2011. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam jövő hónapban lesz 2 éves. Most jön foga, úgyhogy elnéző vagyok vele, de egészen addig úgy volt, hogy nappal dél és egy között lefektettem, és szinte percre pontosan két órát aludt. Este 8- fél 9 felé fektettem, és reggel 6-7ig aludt. Nem kelt egyszer sem.

Most, hogy jön a foga, van egy kis náthája (és szépen előtört nála a dackorszak is) napközben szintén lealussza a két óráját, van hogy 3at is, de ettől függetlenül éjszaka gyakran kel. Az elmúlt napokban ha két órát is aludt napközben, minden egyes nap 11- éjfél felé aludt el. A hajam égnek áll tőle!


Amúgy, ha tovább alszik, mint két óra, azért fél óra múltán kinyitom nála az ajtót, az előszobában feloltom a lámpát, és mikor letelt a 3 óra és még mindig nem ébred, akkor szoktam keltegetni, de szerencsére ez ritka.

2011. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés... én örülnék, ha legalább másfél órát aludnának lányaim, de a nagy sokszor csak fél órát alszik, mégis van éjjel, mikor 5X felkel..
2011. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. 15 órakor ébredt ma, így 2 és fél órát aludt. Legkésőbb 1/2 16-ig szoktam hagyni, akkor már én is felkeltem. Nem tudom akkor mi lehet a gyógyír az éjszakai felkelésre, mindenesetre nyugtat hogy nem csak én vagyok így.
2011. jan. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!