Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves a fiam, lassan 3...

Két éves a fiam, lassan 3 hónapja szobatiszta nappalra, de 3-4 napja nem szól csak akkor mikor már csorog a nadrágon, harisnyán végig. Két napja megint pelusban van, mert nem győzzük száraz ruhával s kint hideg van . Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
sokat iszik 1-másfél liter tea,meg 6-7 dl tejet.felfázás,de azt mondja,hogy nem fáj mikor pisil.
2011. okt. 18. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van nálunk. Mióta vannak ezek a hidegek, nem szól hogy pisilni kell,csak mikor már késő.

Én most úgy csinálom, hogy óránként ráültetem a bilire,( még akkor is ha azt mondja nem kell pisilnie), és azt mondom neki, hogy pisiljen bele, mert a cica szomjas (nincs macskánk :D ), és utána együtt lehúzzuk a Wc-n.

2011. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk ugyanez volt 22 hónapos kislányommal mire egyik barátnőm rákérdezett mennyi teát iszik!Nálunk is sok most a tea ivás ami hiába gyümölcs tea van benne koffein és az fokozza a vizelet ürítést!Én is a sűrűbb pisiltetést alkalmazom!Ha nem ivott teát vissza állt a rend ezért biztosra tudom hogy a tea a hibás!Lehet nálatok is ez a probléma! :)
2011. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,megprobálom csökkenteni a tea ivást
2011. okt. 18. 13:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy van-e benne igazság,de egy jó barátnőm azzal az elmélettel állt elő,hogy most,mikor bejött a hideg idő, a szervezetnek nincs annyi folyadékra szüksége,mint nyáron.A "fel halmozott víz készlet" most már felesleges,mehet ki!Nálunk is ugyan ez a helyzet mint a kérdezőnél. Ugyan annyi folyadékot iszik a lányom,mégis mostanában többet pisil az eddigieknél. Lehet benne valami szerintem.
2011. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nálunk nem azzal van a baj, hogy sokat pisil, hanem azzal, hogy mióta hideg van nem szól. Nem tudom, hogy a idővel van e az összefüggés, de előtte mindig jelezte, hogy biliznie kellett.

2011. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet most már télire pelusoznom kell?"bilire nem kell csücsülni" szerinte.bárhova mehettünk pelus nélkül mindig szolt idejében,mintha kicserélték volna.
2011. okt. 26. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nálunk 2 napja vissza állt a rend, most már szól ha biliznie kell.

Lehet neki is csak idő kell.

2011. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Azért egy kis Vekerdy Tamást olvasgassatok a témában.
2011. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsónak: elmondanád h mire gondoltál?

érdekel, nálunk is ez a helyzet! köszi

2011. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is ugyanez van!Többször pisiltetem mert ha szól is akkor sem akar bilire ülni!A védőnőm szerint akik fiatalon szoknak le azoknál van néha visszaesés!Idő kérdése és helyre áll a rend!Én pelust nem adom vissza hanem többször kérdezem és ráültetem a bilire!A könyvre én is kíváncsi vagyok mit kell belőle tudni! Neked kitartás és türelem!!! :)
2011. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!