Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerkőcötök is néha hány az...

Gyerkőcötök is néha hány az orrszívástól? 2 éves a kisfiam nagyon náthás. Ma 2x hányt orrszívás közben, persze egymás utáni orrszívás után.

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál előfordult már pár alkalommal.Olyankor szokott,ha nagyon tele is van az orra,és köhög közben.Egy ilyen köhögős öklendezés után mindig várok kicsit,és akkor nincs Vuk... :)
2011. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én kislányom is hányt már,mert nagyon sírt és el kezdett öklendezni miatta,de sztem attól is hányhat-öklendezhet,ha a torkáról szippantja le a sűrű váladékot az orrszívó
2011. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Használunk orrszívot évek óta, most is éppen (napi 3x) és soha nem hánytak tőle a fiaim.

Sőt ha sírnak közben akkor jobban jön a cucc, de az a nagy helyzet, hogy már egy ideje poénra veszik, van hogy ők kérik, igaz a végére mindig megelégelik, szóval nem töretlen a szerelem. :)

2011. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!