Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szexuális felvilágosító...

Milyen szexuális felvilágosító könyvet tudtok ajánlani kisgyerekhez?

Figyelt kérdés
Lányom 2,5 éves, szeretnék lassan rákészülni a dolgokra. Valami jó kis szakirodalmat keresek.
2011. jan. 22. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Két és fél évesen szerintem pont nem kéne...
2011. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez komoly? Egyetemi felvételi űrlapot nem töltöttél még le a netről?
2011. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


a sehány éves kislány a legjobb a témában ennek a korosztálynak, az én gyerekeim is szeretik.

2011. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó. A két elsőt nem értem...

Mindenki mindig azzal jön, hogy nem lehet elég korán őszintének lenni a gyerek előtt...

2,5 évesen miért ne kérdezhetné meg, hogy mitől lett kisbaba a hasamban?

Vagy miért ne láthatna meg miközben tampont vagy betétet használok?

Nyilván nem a közösülés mikéntjét akarom megosztani vele, csak ha valami olyat lát, vagy kérdez, hogy magyarázzam meg az ő szintjén-leginkább ez érdekel.

2011. jan. 22. 17:21
 5/16 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek valamelyik könyv elküldhető formában?
2011. jan. 22. 17:26
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
fogalomzavarban vagy kérdező. A szexuális felvilágosítás a közösülés miértjét hivatott megosztani a gyermekkel....
2011. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is ezért akadtam ki. Mert a kérdés nem arról szól ami végül kiderült, hogy szólni akarna.
2011. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Jaj ne ne ne! 2,5 évesen még ne a szex legyen a közös témátok légy szíves! Később meg fogod bánni.
2011. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

*****

Itt le lehet tölteni a Sehány éves kislányt, bár szerintem érdemesebb megvenni, mert jó élmény átlapozni a kicsivel együtt :)

Én is ilyen idős koromban kezdtem el kérdezgetni, hogy honnan jön a kisbaba stb., és akkor kaptam meg ezt a könyvet. A kicsik már csak ilyenek, érdeklődnek :) Szerintem jó dolog, ha nem hazudunk a gyereknek (gólya hozza a kisbabát stb.), de mindent az ő szintjén kell elmagyarázni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
A sehány éves kislány tényleg jó picinek is,nyugodtan lehet.Vagy azon kivül még vana Peti,Ida,Picuri is,bár az talán egy kicsit nagyobbaknak van.
2011. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!