Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves a fiam, milyen kültéri...

3 éves a fiam, milyen kültéri játékot vehetnénk neki, motor már kicsi, biciklizni még nem tud?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát,akkor ideje hogy megtanuljon :) Az én lányom 3 éves szülinapjára egy bicajt kapott.

Amúgy kültéri játék a labda is:)

2011. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm úgy értettem hogy amin lehet mozogni, mert amúgy meg örökmozgó. Nem érett még rá hogy bicajozzon, próbáltuk nem érti a tekerést se igazán és a motorozásba is viszonylag későn jött bele. 2 éves kora után. Későn érő típus.
2011. jan. 23. 15:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Csúszda, trambulin.
2011. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Trambulin,csuszda
2011. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hinta.azt mindegyik gyerek imádja-bár ilyenkor nem alkalmas,ahogy a csúszda se.

én legutóbb aszfalt krétát vettem a lányainknak-de mivel azt írtad,örökmozgó, így tényleg a bicaj meg a labda,és a trambulin ami le fogja kötni....attól függ mennyit szánsz rá! Ha meglátsz Neki valamit,akkor tudni fogod,hogy azt meg vedd e!

2011. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Roller, görkorcsolya, függőlétra, bokszzsák.
2011. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly volt 3 éves a kisfiam, mi pedál nélküli biciklit vettünk neki pont amiatt, hogy a kismotort már kinőtte, de bringázni meg nem akart, ordított a kölcsönbiciklin.

A pedál nélküli átmenet a 2 között, mert egyensúlyozni már kell vele, de tekerni még nem.

Ő nagyon szerette, még idén is használni fogja szerintem, pedig már tud tekerni is :)

2011. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és a roller is tök jó!
2011. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!! Csúszdánk, hintánk van már. Hencsi a futóbiciklire gondolsz? Lehet az lesz a dologból mint átmenet a bicaj és a motor között.

Köszönöm a válaszokat!!

2011. jan. 23. 20:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 és fél éves, 2 és fél évesen tekerte már a biciklit. Húsvétra rollert kap.
2011. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!