Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 21 honapos. Nem...

Kisfiam 21 honapos. Nem beszèl. Annyit mondd Anya Apa Mamma Papa Tuuuuuuuuuuu (motor) Ezen kivul minden kaaaaaaaaaaa kooooooo ès mutogat. Tobbet kellene màr tudnia?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez még oké. Majd, ha 3 éves kora után nem beszél, akkor van baj.
2011. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

Fiú:) Nyugi, ráér még, az én idősebb fiam ennyi idősen semmit nem mondott, csak hümmögött. Aztán egyszercsak szótárrobbant és azóta be nem fogja a száját.

2011. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszi

Csak azèrt aggodom mert van egy kislànyom ès o màr 18 honaposan elèg sok minent mondott.Kètnyelvu csalàd vagyunk ès mindenki azt mondja azèrt nem beszèl mèg,de akkor nem èrtem a kislànyunknàl ez mièrt nem volt gond??????

2011. szept. 29. 21:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Es igazàbol azèrt aggodom ennyire mert volt egy kètoldali dobhàrtya szakadàsa egy kozèpfulgyulladàsbol kifolyokag amit az orvos nem jol kezelt.Majd a fulorgègèsz hozta helyre.O akkor azt mondtam nem kàrosodott a hallàsa.Voltam vele egy màsik orvosnàl o azt mondta nem làtja szuksègesnek ,hogy ellenorizzuk a hallàsàt...
2011. szept. 29. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiúkat nem szabad lányokkal összehasonlítani soha, semmilyen téren!
2011. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én harmadik gyerekem 23 hónapos. Még ennyit se mond. Minden szónak az első két hangját mondja. (A másik kettő ilyenkor már beszélt, szobatiszta volt, drága legkisebbem tök jól elvan így...)

Ne izgulj!

2011. szept. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ne hasonlítsd össze a lányokkal, ott általában van pozitív különbség a csajok javára ugyanabban az életkorban. A barátnőm fia és az én lányom mindketten 2 évesek, a csajszi már mondatokat használ a kisfiú épp hogy pár szónál tart, de ezt leszámítva ugyan olyan okos, ügyes, eleven, égetnivaló ördögfióka mind a kettő. Csak őt még nem érdekli a beszéd.

Ha 3 évesen is ez lesz a helyzet, akkor majd ráérsz ezzel törődni.

2011. szept. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az enyém 2 éves koráig csak halandzsázott, 26 hónaposan már mondatokat alkotott. semmiről se vagytok lemaradva.
2011. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ketnyelvu csalad vagyunk, a kislanyom 18,5 honapos, es egy-ket "szot" mond csak. Viszont erteni nagyon sokmindent megert mindket nyelven. Nalunk is a mutogatas nagyon megy, es a sajat kis babanyelven be nem all a szaja egesz nap :) Egyaltalan nincs elkesve a te kisfiad sem, nem egyformak a gyerekek, meg boven van ideje.
2011. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a vàlaszt!
2011. okt. 1. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!