Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek melyik iskolatáska...

Szerintetek melyik iskolatáska márka, fajta a legjobb 1. osztályos kislánynak? A ti gyereketek 2. osztályban is azt használta, vagy csak egy évre szól a választás? Mi a trendi ma?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Hú ez egy olyan kérdés amire rengeteg külömbözö választ fogsz kapni.

valaki azt fogja írni hogy a legsimább is jó, mert úgy is ö cipeli 2 évig az iskola táskát, akkor minek vagyonokat kiadni érte.

és lesz aki meg szuper táskát javasol.


azért az is fontos mit akar a gyerek.


nekem unokaöcsém szeret menö kissrác lenni egy szuper kéttannyelvü iskolába kezdett, így én vettem meg neki a táskát.


ilyet:

[link]


nem volt olcsó, de tuti jövöre is ezt szeretni fogja, nem kisfius, és ez azért egy samsonite.


ha menö és jóminöségü táskát akarsz akkor elég sokat kell költened. ha mindegy akkor kapsz olcsó táskát is.

2011. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

A trendi attól függ,hogy hol éltek.Városban vagy falun.

Városban szerintem inkább igényesebbek,falun nem annyira,de azért akadnak ott is kivételek akik esküsznek valamilyen márkára.

Nálunk az olcsóbbakat veszik 1 ill.több évre is,attól függ,hogy mennyire bírja a "gyűrődést".Viszont a drágábbakat egyértelműen több évre veszik.(10-15 E-től fölfelé)

A kislányok egyébként jobban megkímélik,mint a fiúk,nekik érdemes több évre beruházni.

Én inkább fontosabb szempontnak tartom a választásban azt,hogy több "értelmes"rekesz legyen benne.Tudod amibe belefér az esernyő,tesicucc,esőkabát,levetett pulcsi,uzsonnás-doboz miegymás.Mert amit külön kézben kell hordozniuk,azt elhagyják.....


[link]

Az ilyen fajta nem jó,oldalra csúsznak benne a könyvek,és ferdén áll a gyerekek hátán.Plusz még hely sincs benne,hogy legalább egy csomag papírzsepit beletegyél.

2011. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"A trendi attól függ,hogy hol éltek.Városban vagy falun.

Városban szerintem inkább igényesebbek,falun nem annyira,de azért akadnak ott is kivételek akik esküsznek valamilyen márkára."


"Kedves" előző!


Téged minősít a válaszod:)


Kedves Kérdező!


Nálunk budmil táska volt elsőben, és mivel jó minőség, még második osztályban is hordta szívesen a lányom. Nem szereti a rózsaszínt, így ez egy semleges szín. 10.000 Ft volt kedvezményes áron, 2 évvel ezelőtt.


Egy falusi anyuka

2011. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

bocs az OFF-ért.

Az előzőnek:Amennyiben?


Lehet,hogy csak rosszul fogalmaztam...

Egyébként városi születésű,falun lakó anyuka vagyok,és meg vagyok elégedve a helyzetemmel.:)

2011. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tartozik a témához, hogy falusi, vagy városi, igényes vagy igénytelen. Itt is megveszik az anyukák a méregdrága táskákat, mert tudják, hogy nem egy évre kell. Számtalan ismerősöm vesz 15-20.000 Ft-os táskát. Mindkét gyerekemnek megvettem a drága táskát, ám van egy olcsó táskánk is, ami kifogástalan, nyúzható, rengeteg minden belefér, nem is néz ki rosszul és 1.500 Ft-ért vette egy rokon.
2011. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja értem mi a gond.

Nem úgy értettem,hogy a falusiak igénytelenek,csak gyakorlatiasabbak...meg merik tenni,hogy olcsóbb táskát vesznek a gyereknek,mert nem lóg ki a többi közül.

Viszont az a tapasztalatom,hogy a városi szülők jobban megveszik,már csak azért is,hogy a gyerek ne lógjon ki a többi közül.

Szerintem is tökéletesen megfelel a célnak az 1500 ft-os táska is.

2011. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nálunk már nagyon egybeolvadnak a dolgok, itt is nézik a gyerekek, hogy a városi gyerekeknek milyen ruhája, táskája van, és többségének sikerül is követnie. Legyen ez ruházat, táska, cipő, tolltartó. Semmivel sem akarnak lemaradni a falusi, vidéki szülők és gyerekek, mert ők is pontosan tudják a mai világban, hogy mi a trend.

Na, mindegy én nem veszekedni, vitatkozni akartam, de így már értjük egymást.

Már itt sem elégszenek meg a gyerekek akármivel, ők is egyre tudatosabbak, igényesebbek lettek. Már nem veszik a legolcsóbb színeseket, mert tudják, hogy nincs értelme, hiszen ki sem tudod hegyezni, olyan a minősége... persze, akad kivétel, de én azt tapasztalom, hogy szinte minden gyerek azonosulni akar a többihez, akik jólöltözöttek, jó cuccaik vannak.

2011. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1-3. oszályig Budmil iskolatáskája volt
2011. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár egy kicsit elmentünk az eredeti kérdéstől...

Budmil, herlitzből másfajta, mint a képen, összefoglalva ennyi.

Én is arra gondoltam, hogy jobb minőségűt veszek, s két évig használja. Már megjártam 1500-ft-os tatyóval, s felnőtté volt, aki nem húzkodta a földön...

Hátha találok akciósakat!!!

2011. jan. 24. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!