Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom popsija...

2 éves kislányom popsija nagyon piros, mit ajánlotok? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Kb. 3 napja ilyen. Neogranormont használtunk, de kipróbáltam már rá a sudocremet is, egyik sem használt, sőt. Este csináltam neki kamillás ülőfürdőt. Próbáltam nem kenni semmivel, hadd levegőzzön, reggelre pöttyök is lettek rajta, el kezdtem Sparosium Infantum (gyulladáscsökkentő) hitőporral púderezni, este meglátom mennyit jelentett.

Sose volt ilyen, pici korában sem, nem tudom mi hozhatta ki, mit tehetek még rá, hogy elmúljon?


2011. jan. 25. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem ami bevált krém,az a sima gyógyszertári V.sz.popsikrém.Bármelyik márkás kence elbújhat mellette.
2011. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk a lanolinos gabi krém volt jó-de a védőnő azt mondta ilyen esetben egy kicsit vékonyan canesten kenőcsöt is lehet rá kenni.
2011. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a gyógyszertári boraxos popsikenőcsöt, amikor nekünk volt ilyen makacs kiütésünk csak az segített.
2011. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ejha, pont nálunk is ez a helyzet! Először nagyon szúrós szagú lett a pisi, most pont úgy van nekünk is 3 napja, mint nálatok. Sudokrémmel kenem, plusz sokat nudizik. Remélem hamar helyre jön.
2011. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem folyamatos sudocrem segít, jó vastagon! De ha nem javuk, inkább vidd el bőrgyógyászatra!
2011. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem orvosnak mutasd meg.
2011. jan. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A boraxos krémtől nekünk is szépen javul
2011. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Azóta már voltunk orvosnál, képzeljétek, valami gomba, ettől eléggé megijedtem, hogy egy ekkora gyerek honnan szedhette össze, de azt mondta a gyerekorvos, hogy elég, ha a szájába veszi a kezét, a tápcsatornán keresztül végigmegy, és ezért pöttyös a popsija.


Kaptunk rá egy piros színű ecsetelőt és egy olajos krémet.

2011. jan. 27. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!