Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pelus nagyon sokat ivó kisfiúnak?

Pelus nagyon sokat ivó kisfiúnak?

Figyelt kérdés

kisfiam 17 hónapos.rengeteget iszik.most pamperst használunk,de egyszerűen nem bírja ki az éjszakát.de az még hagyján,mert a déli alvás után is teljes ruhacserét kell csinálni,mert átpisisedik pedig délbe tisztába teszem és max 3 fél 4-kor már cserélem is.ugy gondoltam hogy kipróbálok egy másik fajta pelust,hátha azzal jobb sikerem lesz.csak sajnos nem ismerem a többi pelust,h milyen,mert csak pampers használtunk.

tudnátok nekem segíteni ebben a problémában?milyen pelust vegyek egy pisisnek.


2011. jan. 25. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia+


Enyém 20 hós, de már elég régóta ugyanez a gond. (ivógép).Mivel kisfiú, ugye a pelus elejét pisili jobban tele, de az meg enged is. Kipróbáltam az összes létezőt, de a pampers magasan veri mindegyiket. Most én azt csinálom, hogy altatás után 2-3 óra múlva nézem a pleust, és ha gyanúsan domborodik-ki az ágyból, peluscsere. Visszaalszik szépen .

2011. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nákunk is ez volt.Kiprobáltam mindent de semmi nem jött be,aztán vettem egy mérettel nagyobbat.Nincs nagy külömbség de nagyobb a nedvszívó képessége.Nálunk bevált a nagyobb pelus.
2011. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja, és régebben vettem direkt fiúpelust is.Az meg ilyen gumibugyi jellegű volt, de tulképp ott is szépen tele tudta pisilni -átázással.
2011. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat.akkor mielött pelust váltanánk,inkább veszek 5-ös méretet 4-es helyett.hát remélem az majd jobban fogja bírni.egyébként én este alapból mielött megy aludni lecserélem a pelust,ez ugy 9-fél 10 körül van és fél 8-kor kerül elötte rá tiszta pelus fürdés után.összesen 2 óra,de van hogy 1 tonna a pelus amit leveszek.kis pisimű.
2011. jan. 25. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is 5 öst vettem 4-es helyett és bevált!!!
2011. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a gond.Én alapból 5ös pamperst használok a 13 kg-os fiamra.Múltkor már úgy bedühödtem,hogy vettem egy 6-os liberot éjjelre de az is átengedi sajna.Az a baj,hogy a pelenka elejében van az összes pisi.Nem akarom elkezdeni éjjel pelenkázni de minden reggel hátközépig tiszta pisis szegény :(
2011. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi éjszakára ilyet használunk 2,5 évesemnek, csak ez bírja ki a sok pisit: Bio Baby - BIOPELENKA JUNIOR (12-25 kg).

Innen szoktam rendelni: [link]

2011. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítségeteket.az éjjeli peluscserét én is elvetem,inkább mosok rá több ruhát.egyenlőre megpróbálom neki az egy számmal nagyobb pelust és ha az sem válik be akkor másik fajta pelenkát veszek.

köszönöm még egyszer a segítségeteket.

2011. jan. 26. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:
szia!mi 18 hónaposak vagyunk és ugyanez van nálunk is.rengeteget iszik és rengeteget pisil.már Én is mindent kipróbáltam,semmi nem jött be.Aztán vettem egy mérettel nagyobbat(5-öst) a pampersből de az sem volt jó.Most zöld tescosat vettem,abból is egyel nagyobbat mint eddig és ez most jól bírja.
2011. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát ugy néz ki hogy beválik az egy mérettel nagyobb pelus.de egyszerűen nem értem,hogy hogyan csinálják meg ezeket a pelenkákat,ha az én 10,6 kg-os fiamnak nem elég az a pelenka ami 17kg-ig jó.érdekes mert a kisebb méreteket végig kihordtuk súlyilag.érdekes.na mind1.a lényeg h ugy néz ki hogy eddig beválni látszik a pampers 5-ös méret(péntek óta azt használjuk és még nem volt átázás eddig kopp-kopp-kopp)

köszönöm a segítségét mindenkinek.

2011. febr. 1. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!