Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis paplan, párnából milyet...

Ovis paplan, párnából milyet válasszak? Vékony, vastag?

Figyelt kérdés
Láttam már belőle lapos párnásat is meg töltöttebb rendes kispárnásat is vastagabb paplannal. Melyiket érdemes, mi vált be nektek? Oviba is nézek meg otthonra is...
2011. okt. 25. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam igaz bölcsis, de én meg oviban dolgozom. Mind két helyen meleg van. Kisfiamnak egy nyári takarója van bent a bölcsiben. Amúgy pléddel takarják őket, aki nem visz be takarót. Oviban mi is pléddel takarjuk őket. Oviban normál vastagságú párna van.
2011. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a mi ovinkban az óvónénik direkt kérik,hogy a párna csak egy lapos kis vmi legyen (szinte csak egy huzat az egész), mert nem tudják elpakolni a nagy párnákat. a paplan pedig szintén egy vékony kis pléd (én paplanhuzatot vittem be) mert nagyon meleg van, 26-27 fok.
2011. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor oviba mindenképpen a vékonyabbat veszem :) és itthonra melyik lenne a célszerűbb? Egyáltalán a vastag párnába nem fullad bele vagy nem deformálja a nyakát gerincét? Szükség van egyáltalán vastag paplanra kisgyereknek? Nem zavarja őket?
2011. okt. 25. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. Kisfiam 2,5 éves. Van neki egy kispárnája (normál kispárna méret), az ágynemű garnitúrájához tartozik. De nem szereti, párna nélkül alszik. Nem is bánom. Bár mi is csak kispárnán alszunk.
2011. okt. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok.Azt nem tudom, hogy nálatok hány fok van. Nálunk 25-26 (távhő), így vékony pisziben alszik, és középvastag takarója van. Ha kitakarózik (ami sűrűn van), akkor sem félek, hogy megfázik.
2011. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!