Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nemsokára ovis lesz a lányom,...

Nemsokára ovis lesz a lányom, de még cumizik, illetve alvós kendője is van, amihez szintén ragaszkodik alvásnál. Az oviba viheti ezeket, cumizhat elalváskor, vagy jobban járok, ha leszoktatom még időben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk engedik. Már 4 éves a lányom, de még mindig így alszik.

De ha van jó tipped, hogy hogy kéne erről (időben) leszoktatni, akkor ne kímélj! :o)

2011. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is megengedik ,bár azért az ovónők próbálnak segíteni szerintem a leszokásban például az egyik kisfiútól elkérte a Télapó tavaly mikor járt az oviba oda is adta szépen, mikor másnap reggel ment az oviba már megint nála volt a cumi, a dajka kérdezte,hogy hát mi történt erre mondta az apukája,hogy annyira sírt a kisfiú este a cumi után,hogy a Télapó kénytelen volt visszahozni.
2011. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első: bár lenne bármilyen tippem, hidd el, megosztanám:)! Hát, én csak reménykedek benne, hogy itt sem szólnak majd érte, aztán lehet,hogy a Télapós dolgot bevetjük majd:)! Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 28. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk is engedik.a fiamnak is van alvókája,egy plüss tigris.

a cumit nyáron vettem el tőle.Mégpedig úgy,hogy már régóta megbeszéltük vele,hogy a cumi nem jön ki a házból,és bent is próbáltuk minél kevesebbet használni.Egyik nap kijött a teraszra utánam,és vele volt a cumi is.elkezdte dobálni.többször szóltam neki,hogy ne csinálja,mert a teraszon mászkálnak a kiscicák,koszos lesz.de csak nem hagyta abba,egyre messzebb dobálta.és egyszer csak a kukák felé röpült.Kaptam az alkalmon,és mondtam:látod,most kidobtad a kukába!Onnan már nem tudjuk kivenni.Ehhez a mondókához ragaszkodtam.Délutáni alváskor kereste,de mondtam neki:emlékszel,kidobtad a kukába.Hüppögöt kicsit,de elaludt.Egy két napig kereste,de mondtam neki,hogy a kakis kukából nem vehetjük ki.És így leszokott. Csak következetesen!

2011. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ez jó az utolsó.

csak épp az én kislányom pontossan tudja hol szoktuk venni a cumikat, rögtön mondaná h vegyünk újat.....

2011. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom már ugyan nem cumizik (sosem volt egy cumizós), de láttam már az oviban olyan gyerkőcöt,akinek cumi volt a szájában, így engedik. Alvós játékot lehet bevinni, sőt ajánlják!
2011. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!