Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fejtetű ellen mit használtatok...

Fejtetű ellen mit használtatok ami 100%-os?

Figyelt kérdés
Kislányom kiscsoportos ovis és ma vettem észre,hogy teves a haja:( PARANIT TETŰÍRTÓT néztem az interneten, fórumon,orvosi oldalakon,még ez tűnik a legjobbnak. Használta már valaki,mi a tapasztalat? Más szert esetleg ami jó tudtok? Köszönet,ha írtok ....3 gyerekem van ,ebből 2 lány hosszú hajjal...:(
2011. jan. 26. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

szar ügy(bocs)

Semmilyen permetet nem igazán ajánlok, mert 100%-osan nem fedi be a hajat, akárhgy kened is, és igy a ki dögöknek van esély a túlélésre...

A legjobb a Parasidose sampon

Egész fejet beboritja a hab, nincs hová menekülni előle.

Heti kétszer kell mosni vele, és a serkéket kis csipesszel húzogasd ki, vagy ha nem sokat találsz hajtőbe le is nyisszanthatod azt a hajszálat,amin van

Utána, mig van tetű gyanús, a paranit megelőző spray-al fújd a hajukat

Drága mind a kettő, 3000 Ft körül vannak, de 100%-osan hatékonyak

2011. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaj, és szólj az oviba, mert ha nem kezelik le a többi gyereket, újra hazaviheti
2011. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már szóltam reggel és a védőnőnek is.
2011. jan. 26. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is ezt használtuk(PARANIT) nekünk nagyon bevált.Én csak ajánlani tudom!Megelőzés ként pedig PEDEX-t vettem,ami 1 literes kiszerelésben is kapható!Ezzel akkor kenem át,ha valaki esetleg tetves a csoportban,de a lányom hajában még semmi jele.Hála istennek mostanában nem volt szükség egyikre sem!KOPP-KOPP :)

2011. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia,

nekünk is nemrég volt rá szükség. Több mindent ajánlottak az oviban is meg a gyógyszertárban is. Mi végül a Picksan sampont vettük meg és használtuk, a gyógyszertárosnő kifejezetten ajánlotta mert természetes hatóanyagú. Könnyen fésülhető utána a haj. Nekünk bevált.

2011. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!