Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valahol valami "hely"...

Van valahol valami "hely" ahol felmérik a gyermek tudását, fejlettségi szintjét?

Figyelt kérdés
2 éves a kislányom. Csak kíváncsi lennék, mit mond rá egy szakember.
2011. jan. 26. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:

A legkézenfekvőbb a bölcsőde, ahol mindenképp kapsz visszajelzést.

Egyébként meg a különböző "fejlesztő" központok, gondolok itt elsősorban a Gekkora és társaira.

2011. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen , már fel is iratkoztam a Gekko ra.
2011. jan. 26. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem elég a 2 éves státuszvizsgálat? Ott minden kiderül, aminek ki kell. Az IQ-ját meg még csak nem kell mérni...
2011. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gekko?? Akkor készülj fel rá, hogy biztosan találnak majd valamilyen problémát nála, hogy aztán jó sok pénzért hordjad fejlesztő foglalkozásokra.
2011. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak,2 éves a kislányod,és biztos vagyok benne hogy vannak jó és kevésbé jó tudás szintjei,de ez így normális.bízz a védőnőbe,ha ő úgy látja,hogy minden rendben van a kislányoddal,akkor feleslegesek ezek a pénz kidobások.
2011. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A "fejlesztő" ezért volt idézőjelben. Egyrészt én is feleslegesnek tartom, másrészt tényleg fognak találni "valamit", beültetik a bogarat a füledbe, aztán súlyos tízezreket fogsz otthagyni havonta.

És igen, a védőnői státuszvizsgálat is elég, ha normális védőnőd van. Mi költözések miatt eddig ötöt fogyasztottunk, s a mostani az első, aki hivatásnak tekinti a szakmáját.

2011. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gekko: mi már 3x voltunk


nagymozgások, finommozgások, érzelmek, társas foglalkozások más gyerekekkel,


1 alkalom 6000 Ft- volt és 1 óra az egész

ennyi pénzért annyira nem jó, de nem mondom , hogy nem jó


én egy 1 hós kurzusra viszem, lefigyelem mit játszanak vele, és én is azt csinálom majd otthon, mert sok jó dolgot mondtak.

ha több pénzem lenne, vinném én, csak hát....

2011. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!