Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez már a dackor vagy mi?

Ez már a dackor vagy mi?

Figyelt kérdés
17 hónapos fiamra pár napja rájön egy dühroham ami abban nyilvánul meg hogy ordít, csapkod még engem is bánt, nem engedi hogy meg vígasztaljam. Már szinte lila a feje annyira felhergeli magát.5-10 perc múlva sikerül csak elterelni a figyelmét valamivel és megnyugszik mintha semmi nem történt volna, aztán megnyugszik ölelget hízeleg. Általában peluscserénél amikor nemakarja vagy fürdés után van ez.
2011. jan. 26. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem igen, legalábbis az enyém is ezt csinálja, ő 18 hónapos, néha bemérged ezen azon, (pl nem akarja felhúzni a tutyiját) és ugyanezeket csinálja
2011. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 19 hónapos,ő is ugyanezeket csinálja, szerintem ez már a dackorszak kezdete. Kitartás :)
2011. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!