Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan alszik 21 hónap körüli...

Hogyan alszik 21 hónap körüli babátok éjszaka? 21 hónapos kislányom mostanában, amióta kivettük az ágyából nagyon rosszul alszik éjszaka. Állandóan átmászkál hozzánk és hisztizik, vagy nekünk kell átmenni.

Figyelt kérdés
Nektek hogyan alszik kb ilyen iőds babátok. Az a módszer, hogy szó nélkül visszaviszitek, ahányszor csak kell bejött?
2011. jan. 28. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jól alszik!

A mi ágyunkban a férjem és kötöztem alszik:)

2011. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rácsosban alszik, már novemberben elmúlt két éves. nem is szeretnék váltani egyenlőe. Jól működik az alvás, eszembe sincs lecserélni, pedig már meg van az új ágya is.
2011. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lányom 2 éves, 5 hónapja vettük ki a rácsosból és kapta meg a "nagylányos" ágyát (alváskor azon még van leesésgátló). Semmi baj nincs vele, nem járkál át, alszik stb. Lehet, túl hirtelen vagy túl lassan tettétek át, vagy hiányzik neki valami pl. ágyneműt is cseréltetek, vagy plüss? Nem tudom, csak találgatok :)

Mielőtt átraktuk, mondtam neki aznap este, hogy most már nagylány, másik ágya van, ami sokkal nagyobb, napközben is tud majd ott babázni stb. Csont nélkül vette. Esetleg próbáljátok meg ezzel a szöveggel, hogy ő már nagy stb.

Remélem megoldódik.

Ja és este 8-reggel fél 7ig alszik.

Üdv:A.

2011. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

márciusban lesz 2 éves

decemberben szoktattam lesz az anyatejről, addig mellettem aludt, és többször is felébredt éjszaka.

azóta saját ágyában alszik szinte végig, 1 x kel fel néha átmászik mellém és alszik tovább ott.


talán ha régi ágya kellékeit az új ágyába tennéd,esetleg, ha ugyanazon a helyen lenne ahol a rácsos ágya volt megoldódna a probléma, nem tudom most hogy van nálatok

2011. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!