Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hetet töltöttem be sajnos...

32. hetet töltöttem be sajnos a férjemmel mostanában sok a vitánk árthat ez a kislányomnak? Mikor hanyadik héttől van a 9. hónap? 33. hét? Vagy ezt nem igy kell számolni? Mikorra kell a babának befordulnia?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
én egész terhességem alatt "kaptam az ívet",nagyon sokat idegeskedtem,én is féltem hogy lesz vmi baja a babámnak,nekem koraszülött lett,de ettől eltekintve a korához képest sokkal jobban fejlődik ,nagyon is elégedett vagyok,egyáltalán nem problémás,jobb gyerekem nem is lehetne.Azt viszont nem tudom hogy hogy a későbbi lelki világába milyen nyomokat hagyhatott ez ha hagyott,és az sem biztos hogy az idegeskedések miatt született korábban
2009. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A vitatkozás nem tesz jót se neked,se a babának.

A 9.hónap a 36.héttől van a 40.hétig.

A baba akár-mikor befordulhat,nincs héthez kötve.Nekem az első baba befordult a 26.héten és úgy is maradt.Keveset mozgolódott a feszült hangulatom miatt.Néha nem is éreztem.Ezért vess véget a vitának,főleg ha értelmetlen.

Sok boldogságot,kevés veszekedést!

2009. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2009. máj. 1. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!