Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba vagy a...

Bennem van a hiba vagy a KFC-s kajában? Mostanában olyan 2 hónap leforgása alatt 3 különböző KFC-ben ettem csípős csirkemell csíkokat. Mindegyik után ment a hasam, nagyon erős hányingerem volt és nagyon fájt a gyomorszájam.

Figyelt kérdés
Régebben semmi gondom nem volt ezzel a kajával. Azért próbáltam meg többször is, mert gondoltam, hogy esetleg csak most rossz. Mondták azt is, hogy azért erős a fűszerezés, h a nem éppen friss hús szagát elfedjék. A legelsőnél még éreztem is, hogy a hús állaga olyan kocsonyás, azt azonnal kiköptem, de a többinél nem éreztem semmit. Én nem tudom valamiért rendesen emészteni vagy egyszerűen baj van a kajájukkal? Érdemes feljelenteni őket az ÁNTSZ-nél?
2011. szept. 5. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Magától a csípőstől is mehet a hasad. Próbáld ki, hogy ha eszel valami csípőset akkor mi történik.

Lehet, hogy egyszerűen máűr nem bírod.

2011. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Éppen feljelentheted őket... Ne egyél szemetet!
2011. szept. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

csak fölösleges mű kaját enni.

bár nyilván nem mindenki figyel oda erre, és annak ez nem szempont :D

2011. szept. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez a többihez képes, még nem is annyira mű. A hús legalább nem olyan kutyafülét tartalmazó izé, mint a mekiben:S Eszem erőset amúgy is, azzal nincs gondom. Imádom ezt a fűszerezést, meg hát sokszor csak erre van idő, na meg jó az ára is:S
2011. szept. 5. 10:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy ez nekem soha nem jutott még eszembe. Én meg a mekis kajától vagyok iszonyat beteg. Eltelít, hasam megy, majdnem egyben jön vissza. Nem is tudom, hogy dönthettem amellett, hogy nem eszek ott (illetve iszonyat ritkán) megyek is és fel jelentem őket az ÁNTSZ-nél.
2011. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

@ ma 10:20


A salátáikat nagyon szeretem.Semmivel sem károsabb, mint bármelyik más kaja, például ez jó szaftos sertéspörkölt, vagy egy nagy adag csülök babfőzelékkel.

2011. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10:20 vagyok! Irónia volt!
2011. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerinem a gyomroddal van a baj. Nem birod a füszert. Az nem létezik, hogy 3 kulonbozo helyen harom kulonbozo idopontban romlott ételt szolgálnak fel. Én is hánytam már pl. BK kajától, de nem 3x. Elég szigorúak a higiéniai, minosegi kovetelmenyek és aki mást mond, az nem járt még gyorséttermi konyhán, csak a pletykákat fújja.
2011. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem hinném, hogy érdemes lenne feljelentened azért, mert a gyomrod nem bírja a műkaját. Ha romlott lenne vagy fertőzött (szalmonellás), akkor mindenki beteg lenne, és azt vizsgálnák. De amíg csak pár embernek okoz panaszt, kb. annyit fognak mondani, hogy ha nem bízod, ne edd.


Nekem az almától fáj a hasam. Jelentsek fel minden almatermesztőt?

2011. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

@ ma 10:44


Lepontoztalak.

2011. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!