Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Eltudtátok venni a cicit 2 év...

Eltudtátok venni a cicit 2 év körüli gyerkőctől, úgy hogy bekentétek a ciciteket valamivel?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy bekenem citrommal (az még használ is C-vitamin ugye:-)) Más ötletem már nincs, a beszélgetés nem használ. De már kezd kényelmetlen lenni számomra. Reggel,este és nappal alvás előtt cicizik egy picit.
2011. jan. 28. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Nekem reggel, du-i alvás után és este cicizik, 22 hónapos.

2011. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Én ismerem több anyukát is akik vettek valami körömrágás elleni ecsetelő vackot nem tom mi a neve és azzal bekenték, hogy "megromlott a tejcsi" és többet sosem kérték.
2011. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ismerek. bocsi :-)
2011. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az enyémtől nem lehetne, mert nem olyan típus, inkább addig sírna, amíg nem történik valami. pl. kérné, hogy mossam le vagy ilyesmi. nem ejtették a fejére. amúgy mivel már alig van csak pár tejem, kb. 2 hónapja nem is nagyon lelkes, de azért még kéri, de nagyon keveset, pár mp-t. engem is nagyon irritál, főleg, hogy terhes is vagyok 2 hónapja, mondom neki mindig, hogy bibis, stb. de elvenni erőszakkal nem. most magától kezdett rászokni, hogy ha már nem veszi nagyon a szájába, akkor fogdozza kicsit, meg nappal is többször odajön, benéz a ruhám alá fölülről, és nevetgél hogy cici. :)amúgy ő is reggel-nappal-este, a nappali néha kimarad, mert adok neki vmi alvós kedvencet, este reggel ez nem hatja meg.

2 éves volt karácsonykor.

2011. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Metilkekkel meglehet probalni, ha nem szilikonos a cumi, azt nem fogja.
2011. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én próbálkoztam citrommal, de az én lányom épphogy picit fintorgott tőle, de ugyanolyan lelkesen szopizott.

aztán bevezettünk egy olyan szakást, hogy épp csak addig szopizik, míg elénekelek neki egy dalt. ami aztán egészen rövidke dallá zsugorodott, végül csak egy négysoros versszak maradt belőle, és elmaradt.

2011. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

23 hónapos a kislányom és saját magát választotta el fokozatosan. A végén már én tukmáltam, hogy cicizzen, mert féltem, hogy begyullad a mellem.

Én semmiképpen nem kenném be semmivel sem a mellemet. Próbáld inkább elterelni a figyelmét, nekünk a reggel-esti kakaózás, tejcsizés sokat segített.

2011. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

majdnem 2 éves volt amikor leválasztottam, én megbeszéltem vele, hogy nem lehet, mert beteg anya (ez igaz is volt) meg nagyon kisebesedett a mellem, 3 hét alatt gyógyult meg.

Mondtam, hogy fáj anyának, és megbeszéltük, hogy helyette kakaó van (tejital, pici nestlé-vel) és belement, bár még a mai napig odajár hozzám simizgetni

2011. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hát én férfi vok szal nem biztos hogy értek hozzá annyira.

DE egy kétéves gyereknek már nem szabadna szopnia. Te őt iszonyatosan elkényeztetted. annyit kell mondani hogy nem és kész. Ha sír, akkor meg hagyjad hogy had sírjon, mert egyszer úgy is abbahagyja.Egy kis szigor is kell neki.

Ha nem bírsz neki nemet mondani akkor gondolj arra hogy ha nem hagyja abba akkor lehet hogy a következő gyerekednek már nem lesz.

2011. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lehagytam: Már nem lesz elég tej.
2011. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!