Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet kapni gyerkekre...

Hol lehet kapni gyerkekre való 116 vagy 122 méretben bodyt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én itthon újonnan nem igen láttam még. Max 104-esig. Az van a Tescoban, Auchanban.

116-ost láttam a C&A-ban és a H&M-ben, de darabja 3000ft körül volt.

A turkálókban viszont van Next, Disney, H&M és már Zara body-t is láttam ekkora méretben. És ott nem olyan drága, nálunk kilója az extrának 1500ft. Abba 10-15db belefér, és mivel Te válogatod, sokszor szinte újak!

2011. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehol.

Ekkora méretben már nem gyártanak, hisz ez már egy 5-6év körüli gyerekméret.

2011. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az oviban szinte minden gyereken van body vagy hosszú trikó. Majd megkérdem az anyukákat honnét szokták venni.
2011. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

98-as volt a legnagyobb amit vettem a fiamnak,utána ovis volt,és szóltak is,hogy ne legyen rajta body,mert akkor nem tud egyedül wc-re menni.Azóta trikót hord télen.

2011. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!