Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket játszotok másfél éves...

Miket játszotok másfél éves gyerekeddel?

Figyelt kérdés

Kifogytam az ötletekből, ilyen időben még sétálni sem tudunk menni és szemmel láthatóan szétunja magát:(

ma már rajzoltunk, forma bedobóztunk, néztünk könyveket, duck tv-t....


2011. jan. 30. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Éneklünk, mondókázunk, bábozunk, gyurmázunk, olvasunk, különböző készségfejlesztő játékokat játszunk.


Nagyon ajánlom az Anya, taníts engem! c. könyvet.


És egy tipp: ne legyen ezer játéka, hanem mindig csak néhány aktuális, a többit tedd el. Aztán ha már unja, akkor vegyél elő egy újat, az le fogja kötni.

2011. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, az Anya taníts engem könyv meg van. A tied már játszik gyurmával? Vettünk neki egy rakat play doh gyurmát, de még nem tud vele játszani:(
2011. jan. 30. 15:25
 3/4 A kérdező kommentje:
de jó hogy írtad a könyvet, elővettem, megyünk játszani! :)
2011. jan. 30. 15:31
 4/4 kisnita ***** válasza:
Mi gyerekdalokat hallgatunk a youtobe-on Lili baba, Alma együttes meg ilyeneket. Mondókázunk, labdázunk, bele ülteti a hintába a macikat és hintáztatja őket, együtt takarítunk, neki ez a legjobb játék szerintem :) Hozza utánam a kis lapátot meg a felmosót, nagyon aranyos :) Ki szoktunk menni az udvarra és játszik a kutyussal, szaladozik a hóban, alig akar bejönni. Szinte mindig ott van a lábam alatt és velem együtt csinál valamit, ha főzök akkor is pakolászik a szekrényben vagy dobol a fakanállal a tálakon. Délutánonként leülünk együtt könyvet nézegetni, "olvasni" néha dvd-zünk, a teletabikat nagyon szereti.
2011. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!