Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél év körüli gyerekeitekne...

Másfél év körüli gyerekeiteknek mit adtok uzsonnára?

Figyelt kérdés

2011. nov. 7. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

20 hónapos a kislányom

van amikor szendvicset kap, van amikor kefirt kér kiflivel vagy kifli nélkül, van, hogy csak gyümölcsöt, vagy 1 rudit szeretne. Teljesen változó nála :)

2011. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17hónapos fiam vagy kiflit,joghurtot,üveges gyümölcsöt(másképp nem eszi meg),túró rudit,krémtúrót,de ha "lájtos" volt az ebéd,akkor akár levest is.Mikor mennyire éhes
2011. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem két gyermekem van, van hogy gyümölcsöt kaptak, van hogy joghurtot, kefírt ,szalámis kenyeret. Egyébként a bölcsikbe is ezt adják.
2011. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Én is ezeket adom,kíváncsi voltam,hogy ki mit ad:)
2011. nov. 12. 19:37
 5/7 anonim válasza:
Nekem sokat segít az étrend kiválasztásánál, hogy megnézem az ovi, bölcsi honlapját, ahol ott a heti étrend. Így kevesebbet kell agyalnom. Marcsi
2011. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ÓÓóó!Szuper !!!Köszönöm! :)
2011. nov. 13. 19:44
 7/7 Hajnal-Tunde válasza:
mi masfel evesek leszunk 3 het mulva.uzsonnara joghurtot,gyumolcsot,kiflit,vagy turorudit szokott kapni,vagy esetleg gyumolcsot.mikor mit.
2012. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!