Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy korábban...

Mit tegyek, hogy korábban elaludjon?

Figyelt kérdés
2,5 éves lányom nem hajlandó elaludni este.Most már addig eljutottunk,hogy nem engedem ki a szobából,sőt azt sem,hogy leszálljon az ágyból.Éjjel fél 2 körül szokott elaludni.Próbáltam,hogy nappal ne altassam,de akkor annyira fáradt lesz,hogy zaklatott az egész éjszakánk.Ha mégis elaludna hamarabb,akkor számtalanszor megébred az éjszaka első felében.Ha hagyom ,hogy akkor aludjon mikor ö mondja,hogy álmos ,akkor egyszer sem ébred fel.Ez kimerítő,tanácstalan vagyok.
2011. jan. 31. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
hozzátok se megy az a szemét álom manó???, én is kb 2-órát aludtam az éjjel jo mi csak 2 hónaposak vagyunk de nem igazán állt be neki az alvása.nyugtató a kérdésed mert nekem is kislányom van.tehát számicsak rá hogy nem mostanába lessz az hogy átalussza az éjszakát. én azt tanácsolom hogy kitartás.egyszer ugy is felnőnek.
2011. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyetlen éjszakát sem aludtam át mióta megszületett.Egy lényeges dolgot elfelejtettem.Még anyatejes.
2011. jan. 31. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
MIkor alszik napközben? Nálunk ha két és fél évesem du.4-kor ébred nincs alvás este,ezért 1-kor megy aludni,ha 2-ig nem alszik el,utánna már nincs alvás,de este 7 fél 8-kor már alszik,nincs mese,nem fog dorbézolni még 11 órakkor.
2011. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk tuti nem szotatnámmár ennyi idősen.de nem kezdem el elemezni miért nem,de sztemmár ez is bezavarhatja.

Nekem 2.5éves a fiam,de soha egy nyugodt éjszakánk nem volt.Lett nagy ágya,mikor megszületett a tesó akkor össze zavarodott,Úgy hogy vissza kellett a kiságyba tenni,mert borzalmas lett .Kb 2óra hiszi,ordítás,csapkodás stb volt az esténk,utána mindenféle kiegészítőre szokott rá-villany,pisi,orrfújás stb..úgy hogy most már keményebbek vagyunk.Kb egy hete minden ok,felkel így is kb kétszer de már jó.de a kiságyat még nem merjük elvenni.

minden bezavarhatja már ennyi idősen.De ha 3éves korig nem rakjuk rendbe az alvását és nem tanul meg egyedül aludni akkor lőttek mindennek állítólag..

kitartást nektek is.

2011. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

figyelj!

az enyém majdnem 2 éves koráig szopizott, egész éjjel kelt , tejcsi kellett neki


leválasztottam decemberben, azóta szinte átalussza az éjszakát és napközben is nyugodtabb


nálunk bevált

kitartást kívánok neked

2011. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!