Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel tudnák segíteni a...

Mivel tudnák segíteni a nehezen elalvó kislányomon, nagyon nehezen alszik el? Van, hogy több mint 1 óra is kell, hogy elaludjon este! 2 éves

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán nem fárad el eléggé napközben?! Mennyit alszik nappal?
2011. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Másfél-2 órát!
2011. szept. 9. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elalvás előtt pár órával játsszon nagyokat, de nem csak testileg, szellemileg is le kell fárasztani, mondókák, stb.


Elalvás előtt egy órában már ne fáraszd, hanem lazítsd, készüljetek fel az elalvásra. Esti mese, halk beszélgetés lámpafénynél, könnyű vacsora. Nevezzetek ki alvóbabát, aki vigyáz rá álmában és segít neki elaludni.

2011. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló nagyon jókat írt :)

de kiegészíteném, hogy sokat legyetek levegőn!

mennyit vagytok kint délután?

mi 4kor megyünk ki, van, hogy kint vacsizik és csak 8kor jövünk be. szinte elájul mikor beteszem az ágyba :)

2011. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én is csak azt tudom mondani,amit már írtak,ésmit jó magam is csinálok,sok séta délután,sok játék,és alvás elött 1 órával már nincs tv nálunk,olvasunk,szinezünk,rajzolunk,beszélgetünk,énekelünk,odabújúnk egymáshoz.én arra is gondoltam leeht dfél valamitő,hagyhatnál egy kis fényt neki,hogy lásson valamit,nálunk is ilyenkor kezdődőtt a félek korszak.
2011. szept. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!