Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldjátok meg az első...

Hogy oldjátok meg az első pelus nélküli éjszakákat?

Figyelt kérdés
Kislányomnak mostanában reggelre mindig száraz a pelusa.Gondoltam ma este már nem adok rá pelust.De ha mégis előfordulna balaset,hogy oldjátok meg,hogy a matrac ne legyen pisis?
2011. febr. 1. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Húzz a matracra gumilepedőt,vagy valamilyen nejlont. Én volt hogy azt a műanyag mintás konyhai terítőt tettem a lepedő alá. És készíts ki a kicsinek éjszakára váltóruhát ha megtörténne a baleset.
2011. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SZia! Én semmi különöset nem csináltam, csak reménykedtem, hogy nem történik baleset. :) Először gondoltam a gumilepedőre, de néha így is megizad, ha még azt alátettem volna, akkor reggelre csurom vízes lett volna. Volt előkészítve tiszta pizsama, és megkértem lefekvés előtt, hogy szóljon, ha pisilni kell. Azóta eltelt pát éjszaka, volt, hogy szólt, de olyan is előfordult, hogy bepisilt.
2011. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Happy-nek van pelenkázó lepedője, attól nem izzad meg. Tégy olyant a lepedő alá.
2011. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy nagy törölközőt duplán összahajtva tettem a lepedője alá a matracra. Amikor még előfordultak balesetek, ez mindig elégnek bizonyult.

Ha éjjel észrevettük, akkor gyors átöltöztetés félálomban, pisis törölköző ki, tiszta törölköző be (de ekkor a lepedő fölé). Így nem ébredt fel a lányom, viszont nem aludt a pisiben és reggel cseréltem le a lepedőt.

2011. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!