Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisfiam nem hajlandó...

2,5 éves kisfiam nem hajlandó egyedül megenni a főételt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az étkezések alkalmával az asztalnál ülve együtt eszünk.A hideg ételt, vagy a tésztaféléket szépen megeszi egyedül, de a levest,főzeléket,stb csak akkor eszi meg, ha én kanalazom a szájába.Pedig ügyesen használja a kanalat,pl.gabonapelyhet tejjel tökéletesen kikanalazza. Szóval hogyan szoktathatnám le erről?Azt sem akarom, hogy ne egyen főtt ételt, csak hideget.
2011. febr. 4. 10:12
 1/2 anonim válasza:
100%
Etesd meg. Az én fiam 4 éves és a mai napig előfordul, hogy szól anya etessél. Ha azt akarom egyen muszáj. Ez biztos valamiféle ragaszkodás nála. Néha idegesít, de ez van, majd leszokik róla. Oviba semmi gond nincs vele.
2011. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is etesd, nem fogja ezt igényleni majd később.
2011. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!