Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor töltök így majd időt a...

Mikor töltök így majd időt a gyerekeimmel?

Figyelt kérdés

Kaptam egy hirtelen állásajánlatot, amivel sajna élnünk kell anyagi okok miatt.

2,5 éves nagylányom és 1 éves kislányom viszem bölcsibe, és március 1.-től megyek dolgozni.

Most néztem a menetrendet, hogy járok majd oda és vissza. Reggel keltem a lányokat, viszem bölcsibe őket és rohanok a buszra ami fél 9-kor van nálunk, hogy beérjek 9.20-ra.Ez még a könnyebb része, de hazafele...

Elvileg 18.20-ig lesz a munkaidőm, ami az eredményezi, hogy a 18.40-es buszt nem érem el pár perc híján, és utána csak 20.10-kor jön buszom, amivel csak fél 9 után érek haza, amikor már alszanak a lányok.

Ez fog menni minden nap? Hogy keltem őket, öltözés , séta a bölcsiig, ami 10 perc, leadás a bölcsibe, és ennyi? Hogy lehet ezt kibírni? ??

És dolgoznom kell hétvégén is, szombaton és vasárnap is, de még nem tudom, hogy adják majd ki a szabadnapokat.

Hogy nem fogok ebbe beleőrülni?


2011. febr. 6. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz az biztos,de nagyanyáink sem őrültek bele., Használd ki azt az időt,amikor együtt lehetsz velük.
2011. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hetente 2X pár órát? Az nem valami sok... Leszámítva a reggeli rohanásokat..
2011. febr. 6. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg keresni vkit, aki az esti órákban rendszeresenn megy x településről y-ba. Ismerősöktől kérdezősködj, hogy megbízható személyt találj! Csak lenne valaki!
2011. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Baromi kicsi az esély rá, hogy pont a város azon részéről az én falumba jön valaki pont abban az időben... A város széléről kell hazajárnom az ellenkező irányba lévő faluba..

De nyilván mindent megpróbálok és érdeklődök, ahol lehet. Ha egy kolléga kocsival elvinne az állomásra, azzal is már elérném a buszom...

2011. febr. 6. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha bicikliznél? Vagy robogóznál? Vagy a busz miatt nem jöhetsz el 18:15-kor, hogy elérd?
2011. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A biciklizés tilos a főúton, máshol meg nem tudok menni.

Robogóm nincs, és nincs is pénzünk rá, hogy vegyünk-de lehet ennek utánajárok, használtam esetleg...

Én is arra lavírozok, hogy majd hadd jöjjek el kicsit előbb, de egyenlőre nem ismerem a kollégáimat sem. Meglátjuk.

2011. febr. 6. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlen el kell vállalnod ezt az állást? Mert ez így igen keménynek hangzik. Gyakorlatilag semmi időt nem tudsz a gyerekekkel tölteni.

Ha mindenképpen elvállalod, akkor azt javaslom, előtte tisztázd legalább az alapvető dolgokat, pl mikor van szabadnapod. Megpróbálhatod esetleg azt is lebeszélni, hogy hamarabb eljöhess, hogy elérd a korábbi buszt, cserébe heti egyszer tovább maradsz.

2011. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

9-18 -ig nem lehetne ezt kérni - a kicsi gyerekekre való tekintettel? nagyon fogsz hiányozni a kicsiknek...

vagy 6 órás nem lehetne ?

2011. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!