Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy gyes alatt...

Miért van az, hogy gyes alatt hülye leszek? Kiabálok a nagyobb gyerekeimmel! Nem ütöm őket de minden kis hülyeségen kiakadok! Mindennap kiabálok velük ritka mikor nem.

Figyelt kérdés
Már elkezdtem tornázni,bármit csak tudjak magamon uralkodni.Nem megy.A férjem mindenben segít,ő nem kiabál velük,próbál nyugtatni de nem nem bírom tovább.Tiszta idegroncs vagyok.Van ilyen tapasztalata valakinek?
2011. okt. 14. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, már hosszabb ideje a gyerekekkel vagy egész nap, és ez megvisel.

Irod, hogy a férjed segit - beszéld meg vele, hogy idönként (ha megoldható, akár naponta) fél órára-órára vegye át a öket, te meg menj valamerre sétálni, barátnökkel beszélgetni, bevásárolni, csoporttal tornázni, könyvtárba, stb - lényeg, hogy kipihend magad a gyerekektöl.

Emiatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod, sokan vannak igy, a megoldás az, hogy idönként kicsit "szabadságra" mégy - utána sokkal könnyebb folytatni.

2011. okt. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden másnap futni járok egyedül mert nem akarok legalább ebben alkalmazkodni.Olvasni meg imádok.A férjem hazajön du. a munkából és átveszi a kicsit(aki 2és fél éves)Ennyire hisztizsák vagyok?Vagy mit nem csinálok jól?
2011. okt. 14. 08:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy hisztizsák (tetszik a kifejezésed, még nem hallottam eddig), de valami miatt feszült vagy, hiányzik valamiféle egyensúly az életedböl.

NEm irtad, hogy mekkorák a gyerekek, de lehet, hogy nem elég kielégitö számodra a "csak" anyaság, hiányzik valami "értelmes" elfoglaltság.

Ezeket a szavakat azért tettem idézöjelbe, mert tudom, hogy ezek elég nehéz elfoglaltságot jelentenek, de ettöl függetlenül egy rész benned kevésnek érzi.

Nem tudom, mióta vagy otthon a kicsikkel, elötte mit dolgoztál, de esetleg segitene, ha valamit újra dolgoznál legalább pár órát naponta, vagy valami olyan elfoglaltságod lenne, ahol "hasznosnak" érzed magad.

2011. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi én ugyanilyen vagyok:)Engem is érdekel,hogy miért vagyok ilyen.Mondjuk én nem megyek egyedül sehova.1,5 éves kisfiam van.
2011. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Négy gyerekem van (11,9,7,2és fél évesek)és dolgoztam előtte.Ezért nem értem,hogy négy gyerek mellett ez miért nem megy rutinból.Januárban megyek vissza dolgozni végre mert különben megzavarodnék.
2011. okt. 14. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen téged nem elégít ki a kizárólagos,főállású anyaság.Nincs ezzel smemi gond,attól,hogy ygerekeid vannak még nem szüntél meg létezni mint önálló személy,akinek más céljai,igényei is lehetnek mint egész nap gyereket nevelni és takaritani.Ez nem jelenti azt,hogy nem szereted őket,vagy hogy rossz anya lennél.

Én sem tudnék egész életemben otthon ülni,hiányzik a munka,a felnőtt társaság,az,hogy sikeres legyekés pozitiv visszajelzéseket kapjak pl a munkám kapcsán.

2011. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
valószínűleg igazad van!!!!
2011. okt. 16. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!