Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek palotapincsi kutya?

2 évesnek palotapincsi kutya?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla??
2011. febr. 8. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán a családnak. Egy 2 éves még nem tud róla gondoskodni, anyuka, apuka feladata lesz az etetés, sétáltatás. Játszópajtásnak viszont jó lesz, bár abból a szempontból nem ismerem ezt a fajtát, hogy hogy viszonyul a bundahúzogatáshoz:)
2011. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom.
2011. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Várnék 3 éves korig. Nem látom értelmét még. Nekünk is két pici kutyánk van, a fiam két éves. Néha nyúzná őket...
2011. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2 éves kora óta a fiam a cicánkat csépeli, rugdossa, kergeti.

Nem ajánlok semmilyen állatot ekkora gyerek mellé.

2011. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
6-7 éves kor alatt ne!És palotapincsi meg főleg ne!!!!!Egy ididóta fajta:(!Akkor már inkább egy drótszőrű tacsi!
2011. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Palotapincsit semmiképp ne vegyetek kisgyerek mellé. Igaz, hogy kistestű kutya, de agresszív. Nem gyerek mellé való.
2011. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
palotapincsit én sem ajánlom,nekünk volt,tényleg agresszív,kiszámíthatatlan,viszont azzal se értek egyet aki azt írta 2 éves csak nyúzza az állatot,nekem is 2 évesem van és azt a szerelmet amivel körbe veszi a cicákat látni kéne,sose bántaná,sose nyúzza,viszont agyon cirógatja,simogatja a mancsát,játszik,labdázik vele,énekel neki,beszélget vele,és olyan szeretettel beszél hozzá,hogy csak nézünk.ezért általánosítani nem szabad.Én másmilyen kutyust vennék,a drótszőrű tényleg jó ötlet.
2011. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem nyugodtan lehet palotapincsit kisgyerek mellé.Az én fiam is 2 éves volt/most 3 éves/amikor vettünk neki egy 8 hetes palotapincsit akit azóta is imád,dédelget és a kutya is viszontszereti őt.Egyáltalán nem agresszív.A kisfiam a mai napig ölben hordja,szaladgál vele,nagyon jól megvannak.Annyi biztos,hogy a szülöknek kell ellátni a kutyust,de ez természetes.Szóval szerintem nyugodtan.
2011. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttünk hogy meg megvesszük neki. [link]

Ők lennének amúgy. a miénk fehér lesz.

2011. febr. 8. 20:13
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem agresszíva a pincsi.Nekünk már nem egy volt és az a fajta amit lehet nyomkodni.Nekünk van nem egy szoba kutyánk is és a gyerekek teljes kicsi koruktól oda van engedve a kutyákhoz.A pincsihez is.És lehet nyomkodni rendesen.

Az én lányom is 2,5 éves.

2011. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!