Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan pelus, amiből...

Létezik olyan pelus, amiből nem folyik ki a pisi éjszaka alvás közben?

Figyelt kérdés
Elég sokat iszik a fiam, meg az oldalán alszik, és így alig van valami a pelenkában, de már ki kell cserélnem. Egy picit idegesítő egy éjszaka alatt 3-4 alig használt pelenkát kidobálni. Az a baj szerintem, hogy az oldalán alszik, összenyomja a pelust, és így kijön belőle oldalt.
2011. febr. 8. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:

ezt ma írtam ki:(((


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Én is ezzel kínlódok:(

2011. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam is az oldalán alszik. Mi Babylovet használunk, sosem volt vele gond.
2011. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is babylove-ot használunk,még nem volt gond,pedig az én fiam is iszik éjjel

2011. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az enyém egész éjjel forog, alszik oldalt, fejjel lefelé, mindenhogyan, mégsincs baleset hónapok óta. Én is a babylove pelust használom (dm-es). Próbálj ki többfélét, meg lehet, hogy túl bő a combján, nem?

Mekkora baba? Hónapra, kilóra? Milyen pelust használsz?

2011. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már majdnem két éves, 12 kiló. Próbáltam a babydream-et, pamperst, liberot, kisebbet és nagyobbat egyaránt, mert olvastam olyan tanácsot is, hogy nagyobbat vegyek, de eddig egyik sem jött be. Oldalt ahol nincs "szivacs", ott folyik ki. A babylove-ot még pont nem próbáltuk:) Majd megnézem azt is.

Meg éjszaka a pampers bugyipelusát húzom rá, mert az egyszerűbb, mint csatolgatni, és abból is a kisebbet nagyobbat is kipróbáltuk, mindkettőből kifolyik...

2011. febr. 8. 19:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi is küzdöttünk ezzel, pampers, huggis stb mindent kipróbáltunk, és végül a legolcsóbb vált be!

[link]

Innen a 100db-os.

2011. febr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!1.vagyok Az éjszaka kicseleztem a babám:)!Este Liberot adtam rá és oldalt ,ahol a találkozik a pelus eleje és hátulja a kis fülnél,na oda betettem egy intim betét :D!

Kettévágtam keresztbe egy always-t és betettem!Nem lett pisis reggelre:)!!!!Megfogta a betét az ami ki akart folyni:D!

2011. febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó és Első:)

Nem is rossz ötlet:)) Lehet, hogy kipróbálom!

2011. febr. 9. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
:D Utccsó vagyok!Ma éjszaka is bejött!!! :D
2011. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
babylove. rengeteget pisil éjszaka, soha nem volt még probléma.
2011. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!