Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » (elsősorban kispesti) Anyukák!...

(elsősorban kispesti) Anyukák! Bölcsi kérdés?

Figyelt kérdés

Váratlanul úgy alakult, hogy a GYED lejárta után a Gyes-ből nem fogunk kijönni...így vissza kell mennem dolgozni.

májusban lesz 2 éves, mit gondoltok, van rá esélyünk, hogy bekerüljünk valahova?


2011. febr. 8. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Egy évvel előbb kell jelentkezni. Mi is 11 hónaposan már jelentkeztünk szeptember elsején /ez volt a legelső jelentkezési nap/ és már akkor 60 túljelentkező volt. Azóta még csak nőtt ez a szám szerintem. Mindenesetre menjetek be holnap délelőtt fogadóórára a vezető bölcsibe és kérdezzétek meg. Holnap pont fogadónap van, egyébként minden szerdán lehet menni.
2011. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én december végén írattam be a kisfiam a jövő tanévre, akkor még volt hely (de csak szeptemberi vagy későbbi kezdéssel)mindegyik bölcsiben, kivéve a Huba utcaiban.
2011. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha már vissza tudsz menni dolgozni, tudsz egy ilyen dokumentumot bemutatni a bölcsibe és plusszba még a kerületben is laksz, akkor KÖTELESEK bevenni a gyermekedet. Ne csüggedj, szerezd be a papírt és irány bármelyik bölcsi! :)
2011. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

hiába kötelesek, ha erre a tanévre többen jelentkeztek, mint ahány férőhely van...

Bölcsit kezdeni (legalábbis a XIX. ker-ben biztosan) csak úgy lehet, ha az anyuka viszi a munkáltatói igazolását és ugye ilyen gyerekből több van, mint hely.

Szóval májustól esélytelen, de talán szeptembertől igen.

2. voltam

2011. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Ja, és ne bármelyik bölcsibe menj, ahogy a 3. válaszoló írta, hanem az Eötvös utcaiba, mert központilag ott intézik a felvételt, a többiben nem foglalkoznak ilyennel.
2011. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a 3. válaszoló vagyok és valóban az Eötvös u-i oviban kell jelentkezned, de úgy gondoltam mivel a kérdező is Kispesten lakik, biztos tudja.:D Sok sikert, majd írj, hogy mi volt.
2011. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de kár...nem tudtam tegnap bemenni, mert váratlanul betoppant nagymamám...jövő hétig várnom kell a válasszal :(

kíváncsi vagyok...igazából a másik Dédi tud rá vigyázni, de nem terhelhetem annyira le, ha csak szeptemberben veszik fel, addig talán 4 órában bírni fogja...

VISZONT,

mivel jövő év májusában lesz 3 éves, ha szeptemberre sikerül lerakni a pellust, akár lehet, hogy oviba is felvennék? manapság működik ez a verzió? mert anno húgomat (ő is májusi) is felvették 2,5 évesen.

2011. febr. 10. 09:38
 8/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, 3 éves kor betöltése előtt nem kezdhetik az óvodát (legalábbis a védőnői rendelőben ez van kiírva-Kispest)
2011. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Hiába jelentkeztünk 11 hónaposan a legelső jelentkezési napon, mindkét helyről elutasítottak minket. Viszont felajánlottak egy harmadik lehetőséget, amit kénytelenek vagyunk elfogadni, mert dolgozni meg muszáj lesz visszamennem ősszel. Azért kíváncsi lennék, hogy mi alapján nem jutottunk be abba a bölcsibe, amelyik sokkal közelebb lenne...

2011. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a bölcsivel? Mi ma adtuk be a papirokat.. hogy szeptembertől menne a kicsi. 2éves lesz 20nap mulva... De a "gond" h szopizik és totál más a napirendje mint az ott megszokott..
2012. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!