Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyod anyósodékka...

Milyen a viszonyod anyósodékkal? Elsősorban azoknak szól a kérdés, akik ott élnek egy fedél alatt velük.

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

19/L vagyok, itt lakom a párom szüleinél. Nagyon jó a viszony, most élik ki úgymond azt, hogy nem volt lányuk :)

Neked kérdező?

2011. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a párom nagyanyjával éltünk együtt... Hú,de nem ment jól... miután megszületett az első gyermekünk, feszt olyan érzésem volt,mintha mindig azt lesné,mikor b-szok el valamit, mindig ott volt amikor pelenkáztam... (nem csak ez volt a probléma) Borzasztó volt! A párommal sokat vitáztunk, kavarta is a vénlány a sz.rt, egyszer már össze is pakoltam,mert nem bírtam tovább,de a párom maradásra bírt... a végén a vénlány cuccolt el (páromé a kecó).
2011. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én nem teljesen lakom még itt.

De többet tartózkodom itt a pároméknál,mint otthon.

Én nem tudok a szülein eligazodni,nem igazán beszélgetünk,nincs közös témánk.

Mikor kettesben maradok az anyjával néma csend,feszültség.

Nekik van pénzük,az én családom egy egyszerű család,anyósjelöltnek van diplomája,és akinek szintén van,azokat az égig emeli.Mivel nekem nincs,csak érettségim,és rendszergazda szakmám,így nem emel e téren az égig,sőtt semmilyen téren.Még egy jó szót nem kaptam itt senkitől.

Ha itthon van anyósjelöltem inkább kint vagyok vagy bent a szobába,mert feszült,ideges vagyok.Érzem h nem vagyok neki jó,és sosem leszek.

Külön szeretnénk menni a párommal,több mint 4 éve vagyunk már együtt.

Többször is beszéltünk már róla.De mindig annyiba marad a dolog.

Úgy érzem,nyaggatnom kell a páromat,hogy lépjen valamit,mert ezt nem bírom sokáig.

2011. febr. 9. 17:19
 4/6 A kérdező kommentje:

Jah!És nekik sincs lányuk.

2 fiúk van,a párom és neki a bátyja.

2011. febr. 9. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

itt is 2 fiú van. Párodnak mindent elmondtál? Mármint,hogy igy érzel. Elhiszem,hogy nehezen bírod. Néha itt is van feszültség,de valaki mindig mond valamit,hogy ne legyen csend.

2011. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo,mi egy cipo jarunk.De mi mar hazasok vagyunk es gyerek is van.Nekem az a tanacsom,h LAKJATOK KULON MINDENKEPP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!