Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a kisfia kukiján 3...

Akinek a kisfia kukiján 3 évesen még nem de utána pár hónappal magától, vágás nélkül hátra jött a bőr?

Figyelt kérdés
fél évet adott a doki, mert le van még tapadva. Pedig naponta huzogattuk, gondolom nem jól mert még van alatta lerakódás és nem jön hátra. Reményeket gyűjtenék hogy elkerülhetö a vágás. Hogy csináljam másképp mint eddig, ti hogy csináltátok?
2011. febr. 10. 14:37
 1/4 anonim válasza:
Az én fiammal is volt ilyen gond. Az orvos visszahúzta. A gyerekenk bizony fájt. Most 5 éves, de más régóta nincs vele gond. Fürdésnél mindíg mondom neki, hogy húzza vissza, és mossa meg, és kész.
2011. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is 5évesen és 4. oszt korában is doki piszkálta föl egy csavarhúzó szerű vmivel, de szerencsére műteni nem kellett.
2011. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

itt olvastam krémekről, pl a Diprosalic-ról. Hátha nektek is beválna.

Volt egy kérdés, ami ezzel foglalkozott egyszer és egy 3 kisfiús anyuka azt irta, hogy 10 éves korukra rendeződött magától.

Az én kisfiamnak is visszahúzta a doki, de még egyszer nem csinálnám végig, azért kerestem alternativ megoldásokat. Szörnyű, hogy mennyire fáj nekik. Napokig reszketett a fájdalomtól, pedig nem egy sirós gyerek. Remélem sikerül elkerülnötök...

2011. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
UKben elo kisfius anyu vagyok, itt feltettem a kerdest a kisfiam egesz pici koratol tobb helyen (vedoneni, haziorvos, gyerekorvos) eleg elkerekedett szemmel neztek ram. Azt mondtak meg eletukben nem hallottak arrol, hogy kisbabaknak hatra kellene eroltetni az eloboret, hiszen az 7-10 eves korukig teljesen feszes es csak utana lazul meg annyira, hogy hatra tudjon csuszni. Itteni parom is majdnem szornyet halt amikor errol faggattam, azt mondta vele soha nem sinaltak ilyet, es soha nem volt ezzel problemaja.
2011. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!