Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Köröm vágás hiszti nélkül?

Köröm vágás hiszti nélkül?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom,nem vágom nekik tövig,durván,fájdalmasan,mégis,mintha ölném őket!! A lábujjakról nem is beszélve,még jó,hogy azt nem kell hetente,mert lelki nyomorék lennék. Ha abba hagyom már semmi probléma,nevetnek,jó a kedvük! Mi a fenét csináljak,hogy ne fél óra legyen egy gyerek körömvágása???
2011. okt. 24. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Vágd akkor, mikor alszanak. Én is így szoktam, pár perc alatt megvan, ők meg észre sem veszik.
2011. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na, ez miért nem jutott eszembe!! Köszi! :)

De hülyének érzem most magam!!

2011. okt. 24. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak 2 éves a kislányom, és imádja a körömvágást. Fürdés közben szoktam neki vágni, kidugja a kezét-lábát a kádból, és együtt mondogatjuk különböző elváltoztatott hangokon, hogy "nyissz-nyassz". Hátha valami játékosság segít rajtatok is...ha nem, akkor tényleg marad az alvás, csak nehogy erre ébredjenek föl
2011. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is fürdés közben vágom a 2 éves fiam körmeit. Nem ollóval, hanem csipesszel, ennek a hangján nagyon sokat kacag, tetszik neki.
2011. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a ferjem vagta szuletese ota, mikozben aludt

elment a ferjem egy fel evre

bajban voltam.

hordtam magammal a koromvago ollot, amikor fel akart ulni egy muanyag motorra, mondtam, hogyha levaghatom a kormod

mondta okéka

(ket es fel eves)

levagtam, rohogott, hogy csikis

azota hozza az ollot, hogy csikizzem a kormét

:)

2011. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De drága!

Elképzelem,ahogy az ollóval mész utána,ő meg jókat kuncog rajta,hogy vágod!

Köszi neked is,és a többi kedves válaszolónak is,hogy megosztottátok velem! Vasárnap kipróbálom az alvós módszert!

2011. okt. 24. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az "egy-megérett a meggy" mondókát szoktam használni körömvágáshoz. Nálunk sem probléma. Míg kisbaba volt, álmában vágtam, de most már (33 hónapos) gyakran ő kéri, hogy vágjuk le a körmét.
2011. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 21:50 vagyok

tok magatol jelezte, hogy elkeri az ollot

"apa ollojat" (neki is van papirvago)

mutatta, hogy vagja a kormet

mondom jo, egyet te vagsz, egyet en :)

es ugy lett

egyebkent nem olloval mentem utana (kajaval szoktam :))), hanem csak nalam volt :)

szoval talan ez az egyet o egyet te nalatok is bevallhat

(a nagymama nezte, mondta, hogy a fiam mar kettot vagott, mondtam a fiamnak szoljon ra a nagyira, arulkodni csunya dolog, nevetett, mondta "irgum burgum" :)))

2011. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!