Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiszti gondok: nem bírja...

Hiszti gondok: nem bírja elviselni, ha mással is foglalkozom, hogy lehet így bármit intézni?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok itthon bármit is elintézni, mert a lányom állandóan rángat és rosszalkodik, csakhogy foglalkozzak vele többet. 2 éves múlt, tehát annyira nem kicsi már, de most kezdődött nála ez az igazi hisztizős dackorszak. Ha próbálom bevonni a dolgokba, hogy segítsen, akkor még fel is háborodik. Tudom, hogy valamit én ronthattam el, de egyedül nevelem. Képtelenség, hogy mindig csak vele foglalkozzak, mert egyedül kell elintéznem minden hétköznapi gondot a takarítástól a hivatalos ügyek intézésén át mindent. Tudom, lehet, többet kéne vele foglalkoznom, de így is minden nap leülünk és játszunk vagy sétálgatunk, de nem tudok mindig vele foglalkozni minden percben. Mellette ráadásul levelezőn tanulok, és úgy le vagyok maradva, mint a borravaló, időm sincs ezt sem bepótolni. Hogy próbáljak meg jó anya lenni segítség nélkül, amikor rengeteg az elfoglaltságom? Nem akarom, hogy később emiatt haragudjon rám, hogy keveset foglalkoztam vele, de nem tudok 6 felé szakadni.. :(
2011. febr. 11. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudnád esetleg hetente pár órára egy babysitterre bízni? Sok fiatal szívesen vállalna ilyen munkát. Persze nem úgy gondolom, hogy rögtön magukra hagyod őket, hanem eleinte ők a másik szobában, aztán ha látod, hogy megbízható, akkor lehet teljesen egyedül hagyni vele, amíg te a dolgodat végzed...

19/l

2011. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már én is ezen, hogy valaki hivatalos bébiszitterre rábízni, de az a baj, hogy nem nagyon van bizodalmam hozzájuk.
2011. febr. 11. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Bölcsőde?
2011. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem veszik fel, meg én sem dolgozom
2011. febr. 11. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad ez az állapot:(
2011. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!