Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves és hat hónapos a...

Két éves és hat hónapos a fiam, már elég régóta beszél, de egy hete vettük észre hogy néha dadog, nem mindig és nem mindig ugyanazokat a szavakat, van amikor folyékonyan kimond mindent. Kell ezzel szakorvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Ezt kinövi vagy dadogós marad?
2011. febr. 11. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, ne aggódj. Lehet, hogy kinövi, de majd ha oviba megy és szükséges akkor ott tanácsolni fogják, hogy vidd e logopédushoz vagy sem.
2011. febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egy hete vettétek észre,akkor valószínűleg eddig nem csinálta.Nekem is csinálta egyik napról a másikra a fiam,és egy darabig dadogott.Kétségbe estem,majd rájöttem,hogy akkoriban (mivel dolgozni kezdtem)hirtelen sok időt töltött a nagymamával aki dadog.(nem járt oviba,bölcsibe,a mamával volt)Pár hét után elhagyta.

Ha meg véglegesen dadog,akkor is megnézik az oviban,és van ahol van saját logopédus,ha meg nincs akkor elirányítanak egyhez.

2011. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

élettani dadogás, ne izgulj!

egy logopédus

2011. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!