Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság kérdés. Próbálk...

Szobatisztaság kérdés. Próbálkozzunk még, vagy várjak inkább?

Figyelt kérdés
A kislányom áprilisban lesz 3 éves, és még semmi. Hallottam, hogy le kell róla venni a pelust, és ha összepisili magát, akkor előbb-utóbb ráül a bilire. 4. napja csináljuk, egy nap 10-szer öltöztetem át, már nincs mit felvenni. Tegnap egyszer belepisilt a bilibe, valami véletlen lehetett. Látta, hogy nagyon örülünk, azóta is szorgalmasan üldögél a bilin, de nem pisil bele, sőt ma is csak a bugyiba pisilt. Már azon is gondolkodom, hogy lehetséges, hogy nem érzi, mikor kell neki? (Alvás közben már nem pisil, reggel száraz a pelenka.) Nem tudom meddig kell ezt még így csinálni? Vagy hagyjam egyelőre?
2011. febr. 12. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj nyárig, akkor jobban látja milyen ha bepisilt meg könnyebb átöltöztetni is, elég egy bugyi. :)
2011. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látja ő, eléggé ki is van rajta akadva, azonnal szalad hozzám, és mondja, hogy anya, át akarok öltözni.
2011. febr. 12. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ültesd rá te 1-2 óránként. Ne azt várd még, hogy ő szóljon.

Én amikor elhagytam a lányomnál a pelenkát, az első nap volt katasztrófa, aztán kb 2 hétig tartott, hogy napi pár baleset, de többnyire bilibe sikerült, viszont soha nem ő szólt. A 3. hét után kezdett ő maga szólni, hogy pisilni kell.

2011. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várj nyárig szerintem is, mert akkor ha meleg van, otthon lehet akár meztelenül is és ha látja, hogy pisil, vagy kakil, akkor talán könnyebb.
2011. febr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2,5 eves lanyom van.nalunk ugy kezdodott az egesz

hogy furdes utan szeretett meztelenul az agyba befekudni.nem szereti a sok ruhat mindig melege van. mondtam neki ha belepisil a bilibe ugy maradhat pelus nelkul es kap bugyit.bele is pisilt nagy megdobbenesemre. masnap reggel amikor pelenkaztam at magatol kert bugyit.par balesettel 3 nap alatt szobatiszta lett. csak ejszaka van meg 1-2 baleset. szerintem varj.ot mar zavarta a kaki a pelusban es az utobbi idoben szolt hogy csereljem le a pelust amikor pisilt. de mindig csak utana szolt..en is nyarra terveztem amugy a leszoktatast de megelozott.

2011. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!