Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság kérdés. Még az...

Szobatisztaság kérdés. Még az elején hogyan oldjátok meg a hosszabb utazásokat/vásárlásokat?

Figyelt kérdés

2,5 éves a kisfiam, 2 hete kezdtük kb a bilizést, itthon nagyon jól megy, mindig szól, bilibe/wc-be pisil, bilibe kakil.

Nem is lenne gond máshol sem, de ha mondom neki, hogy szóljon, akkor kb ötpercenként szól, hogy jön a pisi, és tényleg pisil egy kicsit.

Namost ezt egy üzletben nem tudom kivitelezni, hogy ötpercenként futunk a wc-re.

Utazáshoz is pelust adtam rá tegnap (2 órás vonatút).

Egyébként itthonra már csak alváshoz adok rá.

Szóval, szerintetek merjünk elindulni pelus nélkül? Ti hogy csináltátok?

Vagy ha adok rá pelenkát, nem fog összezavarodni?

És alvásnál mikor vettétek le?


2011. júl. 20. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 2, 5 éves a kisfiam mi már teljesen le szoktunk ( éjszaka se kell.) Én rá adtam de mondtam hogy ne pisiljen bele hanem szóljon :) És ha nem tudod hova vinni akkor pisiljen bele. Nekünk ügyesen megértette.
2011. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is ezen agyalok most.a nagy bevásárláshoz adtam rá pelust,de bugyipelenkát,ő rögtön mondta is hogy ez nem pelus,igy örültem is hogy agyban nem igy fogta fel.most hivatalba indulunk és nem tudom mit csináljak,elég ciki lenne ha pisilnie kell ott nincs is wc.alváshoz tegnap olt az áttörés,délben elaludt az ágyon csak gy,kis gatyában én meg mondtam ez an,most legalább meglátjuk mi lesz.Raktam alá gumilepedőt,de nem pisilt be,ma már pelenka nélkül tettem le aludni nem pisilt be.Lehet a hivatalba se pisilne,de egy bugyipelust megint adok rá,én úgy láttam nem zavarja meg.
2011. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja megint én vagyok az elözö. Éjszaka se adtam rá DE ESTE + ÉJSZAKA CSAK ÁSVÁNYVIZET IGYON és akkor nem pisil be mert a gyümölcslé tea stb.nem oltota szomját .
2011. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, azt hiszem, akkor kombinálom a kettőt, én is megkérem, hogy szóljon előtte, és van is itthon bugyipelusunk. Köszi! :)

Ja, és csak vizet iszik már este/éjszaka! Köszi:)

2011. júl. 20. 15:31
 5/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Na csak elmesélem hogy jártunk,adtam rá bugyipelust,megjártuk a hivatalt és a boltot,vacsoráztunk,és most szolt hogy pisilni kell.rajta volt a pelus.Nagyon örültem,igy azt hiszem megpróbálom legközelebb nem pelusba vinni.
2011. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szia, gratula Nektek!! :D

Akkor én is elmesélem :), ráadtam a bugyipelust, a 'túránk' felénél elvittem pisilni, de nem jött semmi. Amikor hazaértünk ráült a bilire és akkor pisilt, a pelus száraz volt! :D Szuper!!

2011. júl. 20. 19:59
 7/11 anonim ***** válasza:
hát ez szuper.ügyesek ezek a manók,de csak ha ők is akarnak:))szerintem holnap próbáld meg a déli alvásnál pelus nélkül.előtte egy kis pisi,szerintem ezek után ott se lesz gond.
2011. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hú, hát meglátjuk..Lehet, hogy én vettem le túl későn a délutáni alvás után, de eddig még mindig volt benne pisi. Tényleg, szerettem volna kérdezni Tőled, hogy milyen gumilepedőt tettél a gyerkőc alá, amikor először aludt pelus nélkül?
2011. júl. 20. 22:01
 9/11 anonim ***** válasza:
a csecsemős gumilepedőjét.Amikor kicsi volt volt alatta a bukásosok,meg a sok pisi miatt,ilyen steppelt gumilepedő a mienk,de bárhol kapsz.ilyen méterszer méteres szerintem.én azt tettem alá megint,aztán rá egy másik lepedőt,ma is igy csinálom majd.az én fiam is pont ennyi idős,drukkolok nekünk.
2011. júl. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok :)

Egyelőre még nem vettem le a pelust, keresek valahol előtte gumilepedőt...

Jó hétvégét Nektek!

2011. júl. 22. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!