Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 20 hónapos fiam már egy...

A 20 hónapos fiam már egy ideje ellöki a kezemet, ha átölelem vagy simogatom. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem szereti azt ha magamhoz veszem és cirógatni akarom, vagy ha át akarom ölelni. Pedig nekem annyira meg lenne erre az igényem... Viszont "érdekből" egyből megy a csimpaszkodás, hogy pl. cipeljem ha úgy dönt, hogy nem akar sétálni vagy játszani a játszótéren.
2011. febr. 15. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik kicsi sem szereti,ha ilyesmivel elvonod a figyelmét,ha mással van elfoglalva. Ölelgesd akkor,ha tisztába teszed,fürdeted,eteted stb. Akkor nem fog ellene tiltakozni.
2011. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De sajnos tiltakozik máskor is... a fürdetésnél, pelenkázásnál, öltözködésnél stb... Nem telepedek rá, de jól esne ha napi 1x legalább meg tudnám ölelgetni.
2011. febr. 15. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem két és fél éves a fiam,de ugyanezt csinálja.Már azon lepődünk meg,ha véletlen odajön,és mondja,h szia anya,és megsimogat,vagy megölel...

Apjával rendszerint elutasító,ha közeledik felé Apu,odacsap,vagy rugdoskodik.Látom páromon,h hihetetlenül rosszul esik neki,de nem tudunk vele mit csinálni,rászólunk,elmagyarázzuk,h csúnya dolog,és ennyi.Remélem lassan kinövi...

Apja fél,h utálja őt a gyerek,engem ez is nyomaszt,h tényleg ilyen elutasító,és nem tudjuk miért.Nagyon,de nagyon hisztis.

2011. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a választ!

2011. febr. 16. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
volt ilyen, de pár hónap alatt kinőtte, ő kislány. most már nagyon kis bújós macska, de azért negedélyt kell kérni, mielőtt én akarnám megpuszilni vagy ölelni. :) az apjával nagyon elutasító, se puszi, semmi, sőt ha megjelenik a színen, akkor egbyől elkezd kiabélni, hogy nem! nem! . de vele nem is van együtt annyit, mert az apja a szabadidejét nem hajlandó rááldozni..ő baja. ma megkérdezte tőlem, miért csinálja ezt a kislányunk szerintem. mondtam nekem van egy tippem....
2011. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2011. febr. 17. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!