Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vizes hasmenés náthától? Van...

Vizes hasmenés náthától? Van ilyen? Tapasztalatok!

Figyelt kérdés

Kisfiam nemsokára 2 éves lesz. Pár napja náthás, először szárazan köhögött, majd hasmenése lett. Most meg hurutosan köhög. Tényleg van olyan, hogy a gyerekeknek azért van vizes hasmenése, mert náthásak? A nagyobbik is így volt, de betudtam a köptetőnek, amit kapott. Amikor azt nem adtam már neki, elmúlt a hasmars. A pici is kapott belőle tegnap, de tegnap 3, ma 2 vizes termés volt a pelusban.

Ezt a fajta hasmenést mi is elkaphatjuk vajon? Most állnék munkába, nem szeretnék már az elején hiányozni.


2011. nov. 13. 15:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Kapnak probiotikumot, isznak, a körülményekhez képest jól érzik magukat, csakhát amikor a pici kakil, akkor víz jön belőle. Étvágya is van, igaz nem adok neki akármit így.
2011. nov. 13. 15:52
 2/3 alaszka ***** válasza:
Szerintem attól is lehet, hogy sok váladékot nyel, és azt jön ki a kakival...De lehet hogy egyszerűen a vírustól van, amit elkapott. Sokat igyon az a lényeg, hogy pótold a folyadékot.
2011. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vírus.Én is wcre rohangálok már ma...

A pici éjjel hányt, ma még hasmenése van. Borzalmas:(

2011. nov. 14. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!