Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt a gyereked...

Mennyi idős volt a gyereked mikor az egyszeri (esti) fogmosás kibővült reggeli-estire?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
amióta mossuk a fogát, azóta reggel-este van mosva.9hós kora óta kb.már kéri is ha elfelejteném.2.5éves.
2011. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogápolás nem a gyerek korától függ, hanem attól, hogy van-e foga vagy nincs. Lehet, hogy kicsi, de ugyanolyan gyakran kell mosni a fogát, mint a nagyokét, ha nem akarod, hogy elromoljon. Tehát, ha van foga, akkor meg kell mosni reggel-este, nem úgy, hogy na 4 éves korától már lehet kétszer is fogat mosni..
2011. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is csak este mosunk egyelőre. 3,5 és 1,5 évesek a gyerekek.

Sajnos, amióta gyerekeim vannak, én magam is csak egyszer mosok este, vagy maximum 2x, valahogy nincs rá időm, mint annyi másra sem...

Én magam mindig étkezések után mostam, meg ha elmentem valahová. Érdekes módon a fogorvos épp nemrég dicsért meg, hogy milyen szépek a fogaim. Szóval egyre inkább kezdem elhinni, hogy nem a gyakori fogmosáson múlnak a jó fogak, hanem hogy mit örököltünk...


Bár az is hozzá tartozik, hogy csokit, chipset egyáltalán nem esznek a gyerekeim. De most azért elgondolkodtattál, hogy talán jó lenne bevezetni nekik. :o) (Szerintem megvárom, amíg egyedül tudják mosni maguknak segítség nélkül és akkor...)

2011. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 éves, és mindig jön, amikor mosom reggel a fogamat, hogy ő is akar. Nem tiltom meg neki, örülök, hogy jön magától. Kb 2 hónapja talán.
2011. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23 hós lányom amikor látja, hogy 11 éves bátyja reggel mossa a fogát, akkor ő is megy vele fogat mosni
2011. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24 hónapos. Sokáig minden fogmosásnál sírt, hadonászott, olyan 2 naponta kínoztuk meg vele az esti fürdetésnél. Aztán olyan 2 hete egyik napról a másikra reggel látta, hogy fogat mosok és kérte ő is. Kissámlira felállítottam és szépen mosta a fogát a tükör előtt. Azóta naponta vagy 5X rájön, hogy fogat akar mosni. Szerintem az tetszik neki, hogy látja magát a tükörben közben.
2011. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!