Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mentek vhova és párotok...

Ha mentek vhova és párotok nincs otthon hogy készültök el ugy hogy a babátok ne kapjon hisztirohamot? (smink, haj, borotválkozás, tiszta cipő/papucs, fogmosás, reggeli. Stb)

Figyelt kérdés
8 hós a babám már mindenen feláll, mindent be vesz a szájába, a hosszabitókat nagyon szereti, szóval nem lehet egyedül hagyni egy percre se. Ilyenkor jön akiságy vagy az etetőszék. De ha nem olyanja van hogy elvan, mert amugy egy nagyon jó kisbaba, deha rájön a hoppárá a tüdejét kiorditja...Én meg nagyon sajnálom de vhogy csak elkell készülnőm! Sminkelni nem szoktam a hajam sem tudom most megmosni, amuugy is fel lenne kötve hisz meleg van...szóval ti hogy csináljátok ilyen idős babával?
2011. jún. 3. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idős korában úgy csináltam, hogy a fürdőszobában készültem (smink, haj, minden). Bevittem magammal, a földre letettem neki egy plédet, bezártam az ajtót, és hagytam, hogy elbogarásszon magának. Nagy bajt nem tudott csinálni, max lepakolt mindent amit elért, de azt vissza lehet tenni, de legalább szem előtt volt.
2011. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia,


ugyan ez volt a recept nálunk is, mint az első válaszadónál :) abban a helyiségben voltunk együtt, ahol készültem. ajtó becsuk, kicsi mellettem játszik :) így én is nyugodt voltam, el is tudtam készülni, a kicsinek is jó volt, hogy lát :)


Ági

2011. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Adj neki érdekes dolgokat, amivel tuti el lesz, és máskor nem adod neki oda. Ennyi idősen a totál jól elvolt fiacskám egy leszerelt fürdőszobai zuhanycsővel. Az a fém gyűrűs, rajta a tologatható vége. Imádta. Addig én tettem a dolgomat. Neki mindig az ébredés utáni órák voltak nyugisak, úgyhogy én akkor szoktam készülődni.
2011. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8 hós most.

én amikor tudom hogy mennem kell már elötte elkezdek készülödni mikor éppen leköti magát valamivel. akkor felöltözök, vagy elökészítem amit kell.

mikor késszen vagyunk felöltöztetem, majd leteszem az elöszobába, addig feltudom venni a cipöt.


kábeleket eleve eltettük, semmi olyan nincs elö, ami veszélyes lehet rá ha kimegyek a szobából 2 percre.

minden konektor be van dugaszolva.

habár még csak most kezdett felkapaszkodni, így még nem olyan nagy gond, de ha minden kötél szakad akkor megy a járókába.


sminkelni nem szoktam.

2011. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Készülődés alatt a járókában van, és valami olyan dolgot adok neki, amit alap esetben nem szabad fogdosni. Erre az esetre van egy nem használatos távirányítónk, mert meg van veszve a távirányítókért. Na akkor azt odaadom, és képes vele fél órát is elszöszölni szó nélkül.

Ha pedig nagyon nyűgös, akkor jön velem a fürdőbe.

2011. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre tervezhető a kimozdulás, akkor a legmegfelelőbb pillanatokban készülök. A hajmosás előtte való nap lefekvése után vagy a reggeli ébredése előtt. Sminkelés, hajvasalás, mosakodás akkor ha valamivel elfoglalja magát, vagy jön velem a fürdőszobába. Megoldani végül is meg tudok mindent, energia nincs mindig rá.
2011. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én beteszem a járókába és bekapcsolom neki a nappaliban lévő tévét,azzal elszokott lenni,amíg elkészülök.
2011. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit lehet, azt megcsinálnám előre, amikor még alszik, pl. hajmosás, szárítás, vasalás, smink, cipőpucolás, reggeli, fogmosás stb.

Szőrteleníteni én nem indulás előtt szoktam :)

Ha meg muszáj, akkor én is azt csináltam, hogy bevittem magammal a fürdőbe és olyan dolgot adtam neki játszani, amit amúgy tilos :) Így nyugodtan el tudtam készülni.

2011. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a kádba szoktam tenni amíg smikelek, fogat mosok stb... :)

Fürdésnél van hogy bent ül velem a pihenőszékben

2011. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!