Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet ez kislányomnál?

Mi lehet ez kislányomnál?

Figyelt kérdés

4 éves kislányom tegnap elkezdte,hogy viszket a feneke.

Bekentem neki a húga popsikrémével.

Reggel megint kezdte, akkor már piros volt neki kicsit, mostanra meg nagyobb folt lett, meg mintha púpos lenne, a feneke meg a hüvelynyílása között.

Tök ideg vagyok!

Csak nem vmi nőgyógyászati izé?! Elkaphatott vmit az oviban, vagy tőlünk a kádból? Nem tudom mire gondoljak.

Holnap elviszem orvoshoz, csak gondoltam addig hátha vkinek van tapasztalata ilyenről.


2011. febr. 16. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

sokat nem tudok segíteni, de nálunk a nagyobb fiamnak van ilyesmi gondja december óta. Már voltunk bőrgyógyásznál is, írt fel krémet, de nem lett jobb, sőt...! Igazándiból azt sem tudta, hogy mi lehet.

Remélem ti okosabbak lesztek holnap, majd írd meg légyszíves!


Ja, és mi már mindenféle kencét kipróbáltunk:(

2011. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerencsére nincs ez ügyben...de így a leírtak alapján én valami bakteriális fertőzésre gyanakodnék,amit nagyon könnyen bárhol összeszedhetett, akár oviban,vagy ha jár uszodába, esetleg otthon is.
2011. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg,az a tuti.
2011. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz semmi komoly! :)
2011. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet gomba is.


Az ottani puha bőrfelületen könnyen megtelepszik, ha esetleg nincs alaposan megtörölve fürdés után.


Orvos megmondja.

2011. febr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kiskoromban akkor viszketett a fenekem,amikor kukacos /gilisztás/ voltam /biztos van rá más kifejezés,de én így ismerem/. Nézd meg a székletét,hogy nincsenek-e benne kis fehér giliszták,ha nincsenek,akkor biztos nem errol van szó,de nekem ez ugrott be. Majd írd meg,hogy mi volt.
2011. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat:)

Másnap kihívtam a védőnőt, azt mondta próbáljam canestennel bekenni, de ha pár napon belül nem használ, vigyem át az orvoshoz.

Azóta többször bekentem canestennel, már sokkal szebb neki, kicsit látszik még.

Ezek szerint gomba lehetett???

De hol kaphatta el?

Mondom a férjemnek,rosszul takarítok? Ő meg,hogy miért magamat hibáztatom, biztos az oviban szedett össze vmit.

Hát nem tudom.. Mindegy csak múljon el.

2011. febr. 18. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Nálunk a Canesten sem ért semmit:(

örülök, hogy nálatok javul a helyzet, és ne okold magad, bárhol összeszedheti, főleg az oviban.

2011. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!